Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Jak pozbyć się natrętnego strażnika? Najlepiej nakarmić nim szczury! [WIDEO]

Cursian piątek, 26 kwietnia 2019, 16:27 News

Mimo wszystko przez większość czasu lepiej po prostu nie pokazywać się wrogom na oczy.

Studio Asobo, twórcy Fuela, już 14 maja przedstawią nam swoje najnowsze dzieło, czyli A Plague Tale: Innocence. Gra opowie o losach kilkunastoletniej dziewczynki imieniem Amicia, która stara się przeżyć w przytłaczających warunkach czternastowiecznej Francji. Obok unikania zwyczajnych niebezpieczeństw, jakie czyhały wówczas na pozbawioną opieki młódkę, bohaterka musi mieć stale na uwadze dobro swego kilkuletniego braciszka. Prawdziwy kłopot stanowi jednak szalejąca epidemia dżumy, która wydobyła z ludzi najgorsze instynkty, pozbawiając ich jakichkolwiek zahamowań. Oprócz bandziorów i desperatów na ulice wylegli też poszukujący kozła ofiarnego inkwizytorzy, ale nawet oni muszą ustąpić pola szczurom, prawdziwym władcom toczonego zarazą kraju. Zdziczałe gryzonie nie tylko przenoszą śmiertelną zarazę, ale w większych grupach są także w stanie bezpośrednio zaatakować dowolnego człowieka. Biorąc to wszystko pod uwagę, Amicia musi być niezwykle ostrożna i ze wszystkich sił unikać wykrycia. Najnowszy zwiastun przekonuje, że jednym ze sposób może być napuszczenie jednego zła na drugie:

Jeśli interesuje was fabularna strona tytułu i chcielibyście dowiedzieć się, po co bohaterka w ogóle wyrusza na wyprawę w tak strasznych czasach, powinniście zajrzeć TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 27 kwietnia 2019, 22:21   Marian2332
Ja tą grą jestem zainteresowany :) już mnie męczy otwarty świat w większości produkcji :)
piątek, 26 kwietnia 2019, 23:28   ja0lek
Skradanka i szczury? Brzmi jak Dishonored :p Ale wygląda już inaczej.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z