Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Heroes of the Storm: Po ponad trzech miesiącach wreszcie zapowiedziano kolejną postać [WIDEO]

Cursian środa, 24 kwietnia 2019, 11:47 News
PC

Trochę to trwało, ale wreszcie się doczekaliśmy.

Blizzard nie żartował, gdy wspomniał, że zamierza zwolnić tempo wzbogacania HotS-a o nowych bohaterów. Jak pewnie pamiętacie, swego czasu kolejni herosi meldowali się na polu bitwy mniej więcej co trzy tygodnie, tymczasem od zapowiedzi poprzedniej postaci, Imperiusa, minęło grubo ponad trzy miesiące. Nie znaczy to oczywiście, że autorzy nic przez ten czas nie robili: pojawiały się łatki balansujące czy wydarzenia sezonowe, a także długo wyczekiwana przebudowa systemu klas. Nie zmienia to jednak faktu, że brak nowego „mięska” stawał się coraz bardziej dotkliwy. Szczęśliwie na serwerach testowych zameldował się Anduin.

Obecność przywódcy Przymierza, a zarazem syna Variana, nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem, bo „hotsowe” grafiki z jego facjatą wyciekły do sieci już kilka tygodni temu. Teraz wiemy jednak, co konkretnie będzie potrafił:

Skok Wiary (D)

Wiara natychmiast przyciąga bohatera sojuszniczego do miejsca, w którym znajduje się Anduin. W trakcie przemieszczania się sojusznik otrzymuje nieustępliwość.

 • Czas odnowienia: 80 sek.

Szybkie Uzdrowienie (Q)

Po upływie 0,75 sek. od użycia tej zdolności Anduin przywraca bohaterowi sojuszniczemu 260 pkt. zdrowia.

 • Koszt: 30 pkt. many
 • Czas odnowienia: 4 sek.

Boska Gwiazda (W)

Anduin wystrzeliwuje falę światła, która zadaje wrogom 140 pkt. obrażeń, a następnie powraca do niego, przywracając bohaterom sojuszniczym na szerszym obszarze 130 pkt. zdrowia. Skuteczność leczenia wzrasta o 25% za każdego trafionego wrogiego bohatera.

 • Koszt: 45 pkt. many
 • Czas odnowienia: 9 sek.

Ekspiacja (E)

Anduin wystrzeliwuje promień światła i zadaje 145 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi oraz unieruchamia go na 1,25 sek.

 • Koszt: 40 pkt. many
 • Czas odnowienia: 10 sek.

Święte Słowo: Zbawienie (R1)

Po upływie 0,5 sek. Anduin podtrzymuje zdolność, aby przywołać Światłość na 3 sek. Przywraca w ten sposób pobliskim bohaterom sojuszniczym do 25% maksymalnego zdrowia i zapewnia im ochronę.

 • Koszt: 70 pkt. many
 • Czas odnowienia: 80 sek.

Bomba Światłości (R)

Anduin nasyca bohatera sojuszniczego Światłością. Po upływie 1,5 sek. bomba wybucha, zadaje przeciwnikom 150 pkt. obrażeń i ogłusza ich na 1,25 sek. Cel otrzymuje osłonę, która pochłania 140 pkt. obrażeń za każdego trafionego wrogiego bohatera. Czas działania: 5 sek.

 • Koszt: 70 pkt. many
 • Czas odnowienia: 60 sek.

W momencie pisania tego newsa Blizzard nie przygotował jeszcze niestety zwyczajowego filmiku, ale na szczęście z pomocą ruszyli internauci. Filmiki pochodzą z kanałów Heroes Hearth i nubkeks.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 kwietnia 2019, 16:31   Gumiaczek
@wenek3 Gram. Ale dla mnie te zmiany są właściwie nie odczuwalne. Trzy postacie i pare reworkow starych postaci. Tyle zmian w lolu za cały rok. Zmiana dywizji w ogolę nie odczuwalna. W tamtym sezonie były nowe runki, zmiany w jungli i inne bajery. No chyba że dla ciebie zmiana to nowy 30 ktorys skin do tej samej postaci do kupienia za 100zł. Czyli to samo w innej oprawie. Eventy? Te same co parę miesięcy. Tak że tez nic nowego. W zimie był nowy event ale tez bez szału.
środa, 24 kwietnia 2019, 15:26   wenek3
@Gumiaczek widać że nie grasz w lola, bo te 3 postacie to ledwie czubek góry lodowej zmian jakie gra cały czas dostaje
środa, 24 kwietnia 2019, 12:33   Gumiaczek
Czyli to będzie druga postać w 2019. A w takim lolu w 2018 wyszło całe trzy postacie i nikt nic nie mówił że gra umiera.
środa, 24 kwietnia 2019, 12:27   taz159357
To już 3 miesiące od imperiusa? Ale ten czas leci.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
3

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z