Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mortal Kombat 11: Zaproś kumpli na wspólne granie, zgarnij dwie darmowe pizze

Cursian czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:35 News

Jeden szczęśliwiec położy też ręce na kolekcjonerskim wydaniu „jedenastki”.

Nie mam bladego pojęcia, co właściwe łączy Mortala z pizzą. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to bryzgające strugi ketchupu: w pierwszym przypadku obowiązkowe i obfite, w drugim opcjonalne i raczej wątłe. A może idzie o to, że łamanie kości, rozbijanie czaszek i rechotanie w kułak potrafią zmęczyć, więc wrzucenie czegoś na ruszt nie jest kompletnie od czapy? Jakakolwiek nie byłaby stojąca za tym logika, Cenega postanowiła zorganizować wraz z dużą ogólnopolską siecią pizzerii sympatyczny konkurs dla fanów Mortala. Do wygrania między innymi pizze oraz edycja kolekcjonerska MK 11.

Organizatorzy zastrzegają, że promocja obowiązuje tylko w dniach 23-28 kwietnia, a liczba bezpłatnych pizz jest ograniczona. Pełen regulamin oraz szczegółowe instrukcje dotyczące zasad konkursu znajdziecie TUTAJ. No cóż, jeśli zawsze marzyliście o tym, żeby opędzlować z kumplem darmową pizzę, gapiąc się przy okazji na soczyste „fatale” (na przykład takie jak ten, którym popisuje się Shao Kahn), będziecie mieli niepowtarzalną okazję. Ja tam nikogo nie oceniam.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:51   Sejman
Aha przy okazji: zapowiedziano właśnie remaster XIII na PC/PS4. Premiera juz w listopadzie.
czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:44   Sejman
Czułem ,że ten news się pojawi w CDA :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z