Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite: Do gry trafią bomby i drony zwiadowcze

Kaladin wtorek, 16 kwietnia 2019, 10:04 News

A z okazji premiery filmu „Avengers: Endgame” spodziewajcie się też powrotu trybu Thanosa.

Nieoczekiwana konkurencja ze strony Apex Legends, która bardzo szybko odnotowała ogromny sukces wydawniczy, sprawiła, że Epic musiał w pośpiechu spróbować dogonić swojego konkurenta. Jednym z pierwszych owoców tego wyścigu jest nowy system przywracania do życia martwych towarzyszy, jaki zadebiutował kilka dni temu w Fortnicie. Aktualizacja 8.30 dodała respawnujące vany, kilka nowych trybów gry i kilkanaście poprawek. Fani dokopali się także do kilku interesujących nowości, które dla graczy szykuje Epic.

Data minerzy przekopali się przez pliki gry i poinformowali, że w aktualizacji 8.30 zaszyte są przedmioty nazwane Shadow Bombs oraz Zebulon Drone. Bomby najprawdopodobniej trafią do trybu battle royale, ponieważ pojawiają się w opisie nowych zadań, nakazujących graczom właśnie użycie bomb. Plik dźwiękowy powiązany z przedmiotem sugeruje, że Shadow Bombs są w jakiś sposób połączone z Kevinem Kostką, czyli wielkim sześcianem, który swego czasu terroryzował pole gry. Jeśli chodzi o drona, niewiele informacji jest pewnych, poza jego nazwą. Być może trafi on tylko do płatnej części Fortnite’a, czyli Ratowania Świata.

Pamiętacie jak w zeszłym roku, przy okazji premiery „Avengers: Infinity War”, Epic dodał specjalny tryb, pozwalający wcielić się w Thanosa? Wygląda na to, że atrakcja ta powróci przy okazji kinowej premiery „Endgame”. I znów musimy podziękować data minerom, którzy w czeluściach aktualizacji 8.30 znaleźli informacje o nowych komunikatach, pojawiających się w momencie zabicia innych graczy. Padają słowa o eliminacji przez „moc Thanosa”. Kiedy ewentualny powrót trybu? Tego nie wiemy, ale Epic chyba nie będzie chciał długo z tym czekać. Do polskich kin film trafi w kinach zadebiutuje już 24 kwietnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 16 kwietnia 2019, 16:00   Nemesis753159
@gimemoa Bo Apex stracił całą przebijalność. Brak saturacji zawartości i ekstremalnie słaby Battle Pass bardzo podkopał Apexa. Rozumiem że to pierwszy Battle Pass, ale mierząc się z Fortnitem trzeba jednak rzucić coś lepszego niż Battle Pass z którego lwia część to nikogo nie obchodzące i brzydkie skórki. Ten sezon w Fortnite też nie należy do dobrych, ja bym powiedział że to 8BP to najgorszy Battle Pass, ale przy Apex to nadal niebo a ziemia.
wtorek, 16 kwietnia 2019, 12:11   taz159357
@pablo0307 Ale ten skok będzie pewnie misją samobójczą. A co do apexa i fortnite, mimo że nie grałem w żadną z nich, dobrze by było gdyby funkcjonowały cały czas na tym samym poziomie popularności, by twórcy nie zaczęli się lenić i nie szukali jedynie sposobów na monetyzację gry.
wtorek, 16 kwietnia 2019, 11:15   pablo0307
Podobno będzie dostępny też antman ze specjalną taktyką, jako kontra dla thanosa.
wtorek, 16 kwietnia 2019, 10:56   mateinho32
Nawet biorąc pod uwagę tylko popularność na Twitchu nie masz racji. Apex ma mniej graczy od Fortnitea ale ciężko jest wygrać walkę z kopiarką.
wtorek, 16 kwietnia 2019, 10:39   gimemoa
O Apex to już w sumie nikt nie pamięta.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

Fortnite: John Wick wkroczy do gry ze swoim skinem i wyzwaniami

News
środa, 15 maja 2019

fortnite-john-wick-wkroczy-do-gry-ze-swoim-skinem-i-wyzwaniami Został już namierzony w plikach ostatniej aktualizacji gry.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
25

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z