Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mortal Kombat 11: Twórcy prezentują swoje ulubione „fatale" [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 12:27 News

Wyskoczycie ze skóry.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym dowodem na zwyrodniałą naturę graczy jest popularność, jaką cieszą się tytuły pokroju Postala, GTA oraz „Mortal Combat”. Nowy zwiastun promujący MK 11 raczej nie zmieni tej opinii. NetherRealm postanowiło bowiem pochwalić się zestawem swoich ulubionych „fatali”. Autorzy gry wyróżnili między innymi Johnny’ego Cage’a oraz Gerasa. Niewykluczone, że długie lata intensywnego grania wreszcie rzuciły mi się na mózg, bo patrząc na te wszystkie okropności nijak nie mogę opanować chichotu. Finishery są tak absurdalnie przerysowane, że nie sposób wciąć ich na poważnie. Sądząc po uśmiechach, z jakimi opowiadają o nich twórcy, nie jestem w tym odczuciu odosobniony:

Fani Mortal Kombat powinni też zainteresować się tematem skasowanej kolekcji trzech pierwszych odsłon cyklu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 17 kwietnia 2019, 14:58   misterDVader
Apel do Netherrealm, proszę o zignorowanie Anonimowego669 i robienie dalej tego, co robicie, bo wychodzi wam świetnie.
wtorek, 16 kwietnia 2019, 17:44   Anonimowy669
Te fatale są fatalne, serio. Po pierwsze przesadzili z czerwoną farbą (bo na pewno to nie wygląda jak krew) zwykły kopniak w twarz powoduje wylew hektolitrów tej cieczy. Do tego te tragiczne zbliżenia i slowmo po wykończeniu to naprawdę masakra. Mk X jak dla mnie był idealny, fatale były krwawe i i prezentowały się przyzwoicie, kolory były stonowane w przeciwieństwie do 11 które wali po oczach. Apel do Netherrealm, więcej czerwonej posoki w cale nie oznacza bardziej brutalnej gry -_-
wtorek, 16 kwietnia 2019, 8:04   Borwol
Wiem że to ikona cyklu ale te wszystkie fatality są tak niesmaczne i wyolbrzymione że starsznie zniechęcają mnie do gry. Czekam na kolejne Injustice

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z