Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mortal Kombat 11: Kitana wreszcie prezentuje swe umiejętności [WIDEO]

Cursian sobota, 13 kwietnia 2019, 11:56 News

Lato idzie, może warto kupić sobie taki wachlarz na zatłoczoną plażę? Na to, co robi rywalom D'Vorah, chyba jednak się nie zdecyduję.

No dobra, kogo ja oszukuję, jaką plażę? Każdy szanujący się gracz wie, że wakacje najlepiej spędza się przed komputerem lub konsolą, a skoro czytacie tego newsa, jest spora szansa, że będziecie próbowali przetrwać upały, wykręcając kolejne kombosy i chichocząc z kosmicznie przesadzonych „fatali”. Jednym z nich popisała się widoczna na poniższym filmiku Kitana:

Obecność przyodzianej w niebieskie szaty wojowniczki nie jest żadną tajemnicą, bo oficjalnie potwierdzono ją przy okazji niedawnego zwiastuna aktorskiego, a wcześniej wymieniano także w ramach marcowego przecieku. Zanim sobie pójdziecie, przewińcie poniższe wideo do 1:01:40. Fatality D'Vorah jest… ciekawe.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 14 kwietnia 2019, 22:28   dxh11
Sorry ale D'vorah prezentuje się o wiele zacniej...
Niebieksa krew pojawił sie tutaj nie bez powodu (cenzura) ?
niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:32   Scorpix
@LordRegis
Wcześniej nie była Azjatką. Część ludzi opowiada jak to nie przeszkadza im ta ciągła zmiana projektu postaci, bo to tradycja serii, ale Netherealm powinno się trzymać jednego wyglądu z powodu mocnego stawiania na historię przez co rodzi się strasznie dużo absurdów, typu wojownicy, którzy przybywają z przeszłości, ale wyglądają i ubierają się inaczej niż w poprzednich częściach.
BTW: Czy ona używa sztyletów? Czyli rozumiem, że Mileeny nie będzie.
niedziela, 14 kwietnia 2019, 21:02   LordRegis
bo bez maski? ;)
niedziela, 14 kwietnia 2019, 10:48   zadymek
Jakaś taka do siebie niepodobna ta Kitana.
sobota, 13 kwietnia 2019, 12:52   Darku22
Patrząc na ten filmik, to pomijając końcówkę to bardziej promuję tą drugą postać niż Kitane :P

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
36

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z