Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War Z: Zwiastun premierowy kusi starciami z setkami truposzy [WIDEO]

Cursian piątek, 12 kwietnia 2019, 16:03 News

Raczej nie będziecie narzekać na niedostatek celów.

Fale zombiaków zaleją ulice Moskwy, Tokio i innych miast już za cztery dni. Odpowiedzialne za czerpiącą z prozy Maksa Brooksa grę studio Saber Interactive uznało więc za stosowne podgrzać atmosferę i uraczyć nas wyborem szczególnie efektownych scen. Możliwe, że mielenie hord bezmózgich zgniłków okaże się całkiem satysfakcjonujące, zwłaszcza jeśli wpadnie nam w ręce ciężki karabin maszynowy albo wyrzutnia rakiet:

Kilka dni temu autorzy podzielili się też materiałem, w którym chwalili się największymi atutami swego dzieła. Wymienili między innymi obecność specjalnego algorytmu, mającego za zadanie śledzić postępy drużyny i dostosowywać do nich kolejne wyzwania. Jeśli będzie wam szło gładko, możecie spodziewać się rychłej wizyty wyjątkowo wymagających przeciwników. Coś poszło nie tak? W okolicy pojawi się zapewne zbawienna porcja zapasów i amunicji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 kwietnia 2019, 20:23   ZiomekGit
Nie rozumiem tych gier TPP. Po kiego mam się gapić na potylicę mojego protagonisty? Coś się tam dzieje ciekawego na jego glacy, że mam na nią patrzeć, zamiast na to, co mi zasłania? Od biedy rozumiem to w grach, gdzie walczy się bronią białą, czy na pięści, albo dokonuje się wspinaczek czy innych akrobacji, gdzie pozycja ciała ma jakieś znaczenie, ale w strzelance??
piątek, 12 kwietnia 2019, 16:46   asasyn12334
Wygląda podejrzanie dobrze, zobaczymy czy ma coś do zaoferowania.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
85

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z