Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKholat: Polska produkcja trafiła do milionów odbiorców, ale w Nepalu sprzedała się tylko jedna kopia

Cursian czwartek, 11 kwietnia 2019, 14:47 News
PC

Samotny nabywca może liczyć na nagrodę.

Kholat, czyli nawiązujący do tragedii na Przełęczy Diatłowa horror polskiego studia imgn.pro spotkał się z zaskakująco ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Autorzy poinformowali, że od chwili premiery na całym świecie rozeszło się ponad 3,5 miliona kopii. Na ten wynik składają się edycje na PS4, XBO i PC, a w poczet tych ostatnich zaliczono też zapewne sztuki rozdane w trakcie zorganizowanej na początku lutego promocji, ale mimo to gra zarobiła na tyle dużo, że twórcy poważnie rozważają „możliwe scenariusze przyszłego rozwoju marki”.

Najciekawsze w tym wszystkim jest jednak co innego. Firma poinformowała, że choć Kholat cieszył się zainteresowaniem pod różnymi szerokościami geograficznymi, w liczącym 29 milionów obywateli Nepalu sprzedała się tylko jedna kopia (na Steamie, gdybyście byli ciekawi). Imgn.pro wyraziło swą wdzięczność tajemniczemu nabywcy (bądź nabywczyni) i wyraziło chęć spotkania się z nim twarzą w twarz. Dla wspominanej osoby przewidziano też nagrodę w postaci darmowego dostępu do wszystkich obecnych i przyszłych gier stworzonych bądź wydanych przez imgn.pro. Jeśli przypadkiem wiecie, o kim mowa, dajcie mu (lub jej) znać, że na odebranie czeka m.in. My Memory of Us oraz rozszerzona edycja Seven.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 kwietnia 2019, 13:30   KB1
Ciepło przyjęta? A może tania jak barszcz? Ostatnio nawet była rozdawana za darmo.
piątek, 12 kwietnia 2019, 11:48   Szaman
Piękna akcja dla mieszkańca tego przepięknego kraju!
piątek, 12 kwietnia 2019, 10:39   Commandor
Śnieg, ziąb, i włóczenie się bez celu po skałach. Trudno się dziwić, że nikt w Nepalu nie chciał grać. Wystarczyło wyjśc z domu i mieć to samo za darmo.
piątek, 12 kwietnia 2019, 8:11   erwin44
jeszcze warto sprawdzić czy ów nepalczyk wystawił pochlebną recenzję ;)
czwartek, 11 kwietnia 2019, 23:56   Spychar
pewnie przez VPN
czwartek, 11 kwietnia 2019, 23:52   KERMI
ok to ja byłem, przyznaję się :)
czwartek, 11 kwietnia 2019, 18:54   Twardykolo
To jak szedł ten plan, żeby odłączyć się od państwa i założyć nowe?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Kholat: Polski horror do odebrania za darmo [WIDEO]

News
piątek, 1 lutego 2019

kholat-polski-horror-do-odebrania-za-darmo-wideo Twórcy chcą w ten sposób uczcić 60. rocznicę tragedii na Przełęczy Diatłowa.

Komentarzy:
32

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
36

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z