Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sea of Thieves: Rzut oka na kampanię fabularną i inne nowości z aktualizacji rocznicowej [WIDEO]

Cursian środa, 10 kwietnia 2019, 11:32 News

Nie zapomnijcie zabrać sztucznej nogi i butelki rumu!

Sea of Thieves nie stało się może okrętem flagowym Microsoftu, ale daleko mu też od zdezelowanej szalupy. Gra regularnie otrzymuje nowe aktualizacje (wystarczy wymienić choćby tę, w ramach której mogliśmy mierzyć się z okrętami kościotrupów), a twórcy wciąż zapowiadają kolejne. Najszybciej, bo już 30 kwietnia, otrzymamy bezpłatny dodatek rocznicowy. Oprócz pomniejszych, ale istotnych nowości w rodzaju poprawionego modelu zniszczeń okrętów (możliwe będzie na przykład łamanie masztów), pojawią się też atrakcje znacznie większego kalibru. Jedną z nich jest kampania fabularna, Shores of Gold, dzięki której gra ma położyć nieco większy nacisk na narrację i nadać pirackim żywotom odrobinę kolorytu. Oto mała próbka:

Kiedy grabienie pradawnych grobowców was już zmęczy i będziecie chcieli ociupinkę zwolnić tempo, zawsze możecie zabrać się za łowienie ryb czy gotowanie:

Oprócz tego do gry trafi też Arena, czyli przeznaczony dla 20 osób tryb PvP. Podzieleni na pięć czteroosobowych zespołów gracze lądują na pokładach okrętów i zaczynają rywalizację o ukryty na mapie skarb. Liczy się nie tylko sprawność w obsłudze broni, ale też umiejętne żeglowanie. Niestety nie mamy jeszcze możliwości obejrzeć Areny w akcji, ale serwis IGN, który przygotował poniższe wideo, zapewnia, że to, co na nim widać, nieźle oddaje specyfikę trybu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 10 kwietnia 2019, 19:43   2real4game
@Bluearga
Póki posiadacze gamepassów grają, to wszystko gra.
środa, 10 kwietnia 2019, 13:05   Bluearga
Ta gra jest bardzo fajna do grania ze znajomymi, ale bolą rzadkie aktualizacji i wysoka cena. Z tego też powodu obawiam się, że z czasem populacja graczy będzie spadać, a brak graczy = brak zabawy w tej pirackiej grze. Jak dla mnie powinni pomyśleć o stałej obniżce ceny bo w końcu nie jest to już hit roku by płacić za niego 250 zł...
środa, 10 kwietnia 2019, 12:34   Graedl
Co do Areny to mogę zapewnić, że jest tam fajna zabawa. Grałem na serwerach testowych i jeśli ma się zgraną ekipę to zabawa jest przednia. Mecz trwa 20 minut, punkty zdobywa się za wszystkie aktywności, walkę i kopanie skarbów, traci, gdy zatonie nasz statek. Wygra oczywiście ta załoga, która uzbiera najwięcej punktów ;)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Sea of Thieves: Pradawne krypty, zagadki i góry złota [WIDEO]

News
środa, 24 kwietnia 2019

sea-of-thieves-pradawne-krypty-zagadki-i-gory-zlota-wideo- Rare kusi nową kampania fabularną.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Austin Wintory, kompozytor muzyki m.in. do Podróży, serii Banner Saga i Assassin’s Creed: Syndicate, opowiada o tym, jak pracuje się dla wielkiego studia oraz jak radzić sobie z odrzuceniem.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Dlaczego, kiedy mówią "budżetowa wersja iPhone'a", nie dodają, o budżet którego kraju chodzi?

Komentarzy:
3

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
8

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z