Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sea of Thieves: Rzut oka na kampanię fabularną i inne nowości z aktualizacji rocznicowej [WIDEO]

Cursian środa, 10 kwietnia 2019, 11:32 News

Nie zapomnijcie zabrać sztucznej nogi i butelki rumu!

Sea of Thieves nie stało się może okrętem flagowym Microsoftu, ale daleko mu też od zdezelowanej szalupy. Gra regularnie otrzymuje nowe aktualizacje (wystarczy wymienić choćby tę, w ramach której mogliśmy mierzyć się z okrętami kościotrupów), a twórcy wciąż zapowiadają kolejne. Najszybciej, bo już 30 kwietnia, otrzymamy bezpłatny dodatek rocznicowy. Oprócz pomniejszych, ale istotnych nowości w rodzaju poprawionego modelu zniszczeń okrętów (możliwe będzie na przykład łamanie masztów), pojawią się też atrakcje znacznie większego kalibru. Jedną z nich jest kampania fabularna, Shores of Gold, dzięki której gra ma położyć nieco większy nacisk na narrację i nadać pirackim żywotom odrobinę kolorytu. Oto mała próbka:

Kiedy grabienie pradawnych grobowców was już zmęczy i będziecie chcieli ociupinkę zwolnić tempo, zawsze możecie zabrać się za łowienie ryb czy gotowanie:

Oprócz tego do gry trafi też Arena, czyli przeznaczony dla 20 osób tryb PvP. Podzieleni na pięć czteroosobowych zespołów gracze lądują na pokładach okrętów i zaczynają rywalizację o ukryty na mapie skarb. Liczy się nie tylko sprawność w obsłudze broni, ale też umiejętne żeglowanie. Niestety nie mamy jeszcze możliwości obejrzeć Areny w akcji, ale serwis IGN, który przygotował poniższe wideo, zapewnia, że to, co na nim widać, nieźle oddaje specyfikę trybu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 10 kwietnia 2019, 19:43   2real4game
@Bluearga
Póki posiadacze gamepassów grają, to wszystko gra.
środa, 10 kwietnia 2019, 13:05   Bluearga
Ta gra jest bardzo fajna do grania ze znajomymi, ale bolą rzadkie aktualizacji i wysoka cena. Z tego też powodu obawiam się, że z czasem populacja graczy będzie spadać, a brak graczy = brak zabawy w tej pirackiej grze. Jak dla mnie powinni pomyśleć o stałej obniżce ceny bo w końcu nie jest to już hit roku by płacić za niego 250 zł...
środa, 10 kwietnia 2019, 12:34   Graedl
Co do Areny to mogę zapewnić, że jest tam fajna zabawa. Grałem na serwerach testowych i jeśli ma się zgraną ekipę to zabawa jest przednia. Mecz trwa 20 minut, punkty zdobywa się za wszystkie aktywności, walkę i kopanie skarbów, traci, gdy zatonie nasz statek. Wygra oczywiście ta załoga, która uzbiera najwięcej punktów ;)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Sea of Thieves: Premiera na Steamie już za chwilę [WIDEO]

News
piątek, 22 maja 2020

sea-of-thieves-premiera-na-steamie-juz-za-chwile-wideo Może warto dać pirackiej przygodzie kolejną szansę?

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z