Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Alcatraz nową mapą do trybu battle royale [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 20:49 News

Podobno nie jest to dziwaczny żart.

Szybki rzut oka na kalendarz każe mieć się na baczności, ale Treyarch zapewniło, że nie jest to niesmaczny primaaprilisowy żart, a na PS4 faktycznie już jutro wyląduje nowa mapa do trybu Blackout (pozostałe platformy dołączą w przyszłości). Alcatraz będzie mniejsze od poprzedniej lokacji, więc na znaczeniu nabierze walka na krótkim dystansie. Sądząc po zwiastunie, po obdrapanych korytarzach i ponurych celach słynnego więzienia będą plątać się nie tylko gracze, ale także żywy trupy.

Uważniejsi z was zwrócili pewnie uwagę, że na końcu materiału wspominano o darmowym dostępie do Blackouta. Akcja rozpocznie się jutro i potrwa do 30 kwietnia. W chwili, gdy to piszę, nie jest do końca jasne, czy promocja dotyczy wszystkich platform, ale zważywszy na to, że poprzednim razem można było grać na PC, PS4 i XBO, najprawdopodobniej tak.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 22:20   KoichiSan
Muzyka ze zwiastunu Johnego Wicka 2 :D
poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 21:55   urbanzone03
Blackout za darmo przez kwiecień pozdrawiam :)

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z