Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Control: Moce są fajne, ale bez gnata i tak się nie obejdzie [WIDEO]

Cursian piątek, 15 marca 2019, 20:54 News

Broń bohaterki będzie całkiem interesującą zabawką.

W najnowszej grze twórców Alana Wake’a wcielimy się w pracującą dla Federalnego Biura Kontroli Jesse Faden. Agentka postara się posprzątać panujący w miejscu pracy bałagan i przepędzić niechcianych gości na cztery wiatry. Głównymi argumentami będą rzecz jasna moce specjalne, w tym telekineza, lewitacja i tarcza ochronna. Cóż to byłaby jednak za agencja rządowa, gdyby nie oferowała swoim ludziom wymyślnych gadżetów? W przypadku Jasse będzie to fikuśny pistolet, którego zalety poznaliśmy dzięki materiałowi przygotowanemu przez Game Informer.

Choć w trakcie zabawy bohaterka nie położy rąk na innych narzędziach mordu, nie powinniśmy narzekać na nudę. Spluwa będzie potrafiła zmieniać formę, a tym samym dostosowywać się do potrzeb pola bitwy. Twórcy obiecują „znaczącą liczbę” tego typu wcieleń, ale w danej chwili będzie można przełączać się tylko pomiędzy dwoma wybranymi. W planach jest miedzy innymi precyzyjny, dalekosiężny odpowiednik karabinu snajperskiego, a także coś w rodzaju strzelby czy granatnika.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 18 marca 2019, 9:35   RedCrow
@gimemoa - Czyli po prostu kiepsko znasz angielski. Wiem, bo jako dzieciak też tak miałem. Grać się dało i całkiem sporo rozumiałem, ale jednak dużo treści mi umykało. Teraz, gdy po dłuższym czasie wracam wspomnieniami do jakichś skonsumowanych przez siebie treści, często nawet nie pamiętam, w jakim to było języku. Tak się dzieje, gdy nieojczysty język staje się dla ciebie na tyle naturalny, że twój mózg przestaje ten aspekt rejestrować.
niedziela, 17 marca 2019, 10:05   mateinho32
Dobre tłumaczenie może dodać innych smaczków. Patrz Misja Kleopatra.
sobota, 16 marca 2019, 22:22   Nir
Tłumaczenia, czy to gier, filmów, czy książek, z reguły są wybrakowane, bo wiele niuansów zwyczajnie ginie w tłumaczeniu. Trzeci Wiedźmak był pod tym względem wyjątkowy bo ewidentnie dialogi w polskiej wersji były stworzone po polsku, w przeciwieństwie do 'dwójki' gdzie momentami tłumaczenie aż w oczy kłuło. Kto, mając możliwość (znajomość języka), nie 'konsumuje' gier/książek/filmów w originale, sam sobie szkodzi.
sobota, 16 marca 2019, 14:05   gamingman21
Polski dubbing tylko w wiedźminie był dla mnie dobry. Teraz gram w Titanfall 2 I parskam śmiechem średnio co 5 minut...
sobota, 16 marca 2019, 10:14   gimemoa
@Xellar Gry po angielsku kończyłem. Co nie zmienia faktu, że jednak o miliard razy wygodniej gra się po polsku, a także pokazuje szacunek do konsumenta.
sobota, 16 marca 2019, 9:42   Xellar
Dobrze, że poświęciłem trochę swojego cennego czasu na naukę języków obcych, to teraz nie mam takich dylematów.
piątek, 15 marca 2019, 22:50   dino_19
@gimemoa Dla mnie produkt jest wybrakowany, jak na Originie mi wciskają grę tylko i wyłącznie w języku polskim i rosyjskim bez możliwości ustawienia oryginalnej, angielskiej wersji językowej.
piątek, 15 marca 2019, 21:07   gimemoa
Wygląda to fajnie. Tylko pytanie czy będą chociaż polskie napisy. Jeśli nie to będzie szkoda czasu na kolejny wybrakowany produkt.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Control: Remedy planuje dwa dodatki i nie ma nic przeciwko sequelom

News
czwartek, 4 kwietnia 2019

control-remedy-planuje-dwa-dodatki-i-nie-ma-nic-przeciwko-sequelom Mimo to nie mamy co w najbliższym czasie oczekiwać Alana Wake’a 2.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z