Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Buildings Have Feelings Too! – Produkcja, w której musisz dbać o zadowolenie budynków w swoim mieście [WIDEO]

Witold piątek, 15 marca 2019, 10:37 News

Role się odwróciły, co?

Symulatory budowania miast to dość specyficzny gatunek, który przez lata nie dorobił się znowu aż tak wielu przedstawicieli. Wszystkich ich łączy jednak jedna wspólna cech – instrumentalne podejście do architektury. Poczynając od pierwszego SimCity, budowli używamy tylko po to, aby uszczęśliwiać mieszkańców naszej metropolii i przyciągać do niej kolejnych. Nowa produkcja Blackstaff Games stawia jednak zastane schematy na głowie. Czy może bardziej zasadnie byłoby powiedzieć: na dachu.

Najwłaściwiej chyba oddać głos samym autorom:

Wyobraźcie sobie miasto, w którym budynki mogą chodzić i rozmawiać ze sobą. Każdy z nich ma swoje własne aspiracje, nadzieje oraz obawy. Przez większość czasu próbują się dogadać i przetrwać jakoś cały dzień. 

Podczas gry będziemy musieli przez lata doglądać swojej mieściny jako The Halfway Hotel, poczynając od epoki wiktoriańskiej, a kończąc na czasach współczesnych. Rozbudowując nasze miasto, musimy zwracać uwagę na obowiązujące trendy w gospodarce, a także potrzeby poszczególnych budowli. W tym celu będziemy musieli je np. remontować czy przeprowadzać (dokładnie tak) w inne lokalizacje. Jeżeli którąś zaniedbamy, popadnie w ruinę, co może zakończyć niczym innym jak zburzeniem. Wszystko to twórcy zaserwują nam w dość oryginalnej grafice, której lepiej możecie przyjrzeć się na poniższym zwiastunie.

Buildings Have Feelings Too! zawita pod nasze strzechy latem. Gra będzie dostępna na pecetach, PS4, Switchu oraz Xboksie One.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 marca 2019, 11:39   witold
@aRo Dzięki, poprawione.
piątek, 15 marca 2019, 11:36   aRo
o zadowolenie budynków swoim mieście
piątek, 15 marca 2019, 10:41   RazorR
Kolejny, ciekawy tytuł się zapowiada! Oryginalności i humoru im nie odmówię. :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z