Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

’83: Współtwórcy Rising Storm 2: Vietnam zabiorą nas w czasy zimnej wojny [WIDEO]

Cursian czwartek, 14 marca 2019, 11:32 News
PC

NATO kontra Układ Warszawski.

Antimatter Games, czyli firma, która między innymi u boku Tripwire tworzyła wietnamską odsłonę Rising Storm, pochwaliła się swym najnowszym projektem. W wymyślonym przez nich świecie zimna wojna miała znacznie gorętszy przebieg niż w rzeczywistości, a wzajemne oskarżenia i polityczne napięcie w roku 1983 doprowadziły do wybuchu otwartego konfliktu. O dziwo świat nie wyparował w ogniu bomb atomowych, a NATO i państwa Układu Warszawskiego. Postanowiły poobijać się po buziach w konwencjonalny sposób. Niezbyt to wszystko mądre, ale w przypadku sieciowego shootera, a tym właśnie będzie ’83, nie ma to przecież większego znaczenia.

Twórcy obiecują potyczki na sporą skalę. W walce weźmie udział ponad 80 żołnierzy, podzielonych pomiędzy wymienione wcześniej frakcje. Obok autentycznej broni palnej, odtworzonej podobno z niezwykła precyzją i przywiązaniem do realnych osiągów danych zabawek, zasiądziemy też za sterami rozmaitych pojazdów i samolotów. Wyniki poszczególnych meczów będą zliczane i analizowane, a od przebiegu bitew zależeć może przyszły kierunek rozwoju gry. Twórcy obiecują, że będą też nagradzać „indywidualne akty odwagi”, a odpowiedzialni za nie gracze otrzymają swoje pięć minut chwały. Więcej informacji otrzymamy w nadchodzących miesiącach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 marca 2019, 14:01   freynir
"Twórcy obiecują potyczki na sporą skalę. W walce weźmie udział ponad 80 żołnierzy, "- gnarf? To ma być RTS czy gra taktyczna, coś jak Fallout Tactic, tyle że w czasie rzeczywistym?
czwartek, 14 marca 2019, 23:24   lordshaitis
@Shlebe, RS2 jest dobry ale ma też spore braki niestety, u mnie wyszedł negatyw, mam nadzieje że 83 będzie bardziej hard i realny i wróci do korzeni RO2, a nie pójdzie w ślady BF lub CoD :)
czwartek, 14 marca 2019, 20:35   Eglab
Wargame FPS?
czwartek, 14 marca 2019, 19:38   NamiaryNieznane
Jaram się <3
czwartek, 14 marca 2019, 17:16   Shlebe
Rising Storm 2 jest sztosem, więc jest czekane
czwartek, 14 marca 2019, 14:32   Quassimodo
ale to biednie wygląda :/
czwartek, 14 marca 2019, 12:16   fanboyfpsow
Aż się Black ops 1 przypomina:) BTW chętnie bym zobaczył Jakiegoś shotera osadzonego w tych realiach ale z fabułą ala world in conflict.
czwartek, 14 marca 2019, 12:01   Max22
Wszystko fajnie, ale czemu te efekty wystrzałów są jak z kreskówki? xD

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z