Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

’83: Współtwórcy Rising Storm 2: Vietnam zabiorą nas w czasy zimnej wojny [WIDEO]

Cursian czwartek, 14 marca 2019, 11:32 News
PC

NATO kontra Układ Warszawski.

Antimatter Games, czyli firma, która między innymi u boku Tripwire tworzyła wietnamską odsłonę Rising Storm, pochwaliła się swym najnowszym projektem. W wymyślonym przez nich świecie zimna wojna miała znacznie gorętszy przebieg niż w rzeczywistości, a wzajemne oskarżenia i polityczne napięcie w roku 1983 doprowadziły do wybuchu otwartego konfliktu. O dziwo świat nie wyparował w ogniu bomb atomowych, a NATO i państwa Układu Warszawskiego. Postanowiły poobijać się po buziach w konwencjonalny sposób. Niezbyt to wszystko mądre, ale w przypadku sieciowego shootera, a tym właśnie będzie ’83, nie ma to przecież większego znaczenia.

Twórcy obiecują potyczki na sporą skalę. W walce weźmie udział ponad 80 żołnierzy, podzielonych pomiędzy wymienione wcześniej frakcje. Obok autentycznej broni palnej, odtworzonej podobno z niezwykła precyzją i przywiązaniem do realnych osiągów danych zabawek, zasiądziemy też za sterami rozmaitych pojazdów i samolotów. Wyniki poszczególnych meczów będą zliczane i analizowane, a od przebiegu bitew zależeć może przyszły kierunek rozwoju gry. Twórcy obiecują, że będą też nagradzać „indywidualne akty odwagi”, a odpowiedzialni za nie gracze otrzymają swoje pięć minut chwały. Więcej informacji otrzymamy w nadchodzących miesiącach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 marca 2019, 14:01   freynir
"Twórcy obiecują potyczki na sporą skalę. W walce weźmie udział ponad 80 żołnierzy, "- gnarf? To ma być RTS czy gra taktyczna, coś jak Fallout Tactic, tyle że w czasie rzeczywistym?
czwartek, 14 marca 2019, 23:24   lordshaitis
@Shlebe, RS2 jest dobry ale ma też spore braki niestety, u mnie wyszedł negatyw, mam nadzieje że 83 będzie bardziej hard i realny i wróci do korzeni RO2, a nie pójdzie w ślady BF lub CoD :)
czwartek, 14 marca 2019, 20:35   Eglab
Wargame FPS?
czwartek, 14 marca 2019, 19:38   NamiaryNieznane
Jaram się <3
czwartek, 14 marca 2019, 17:16   Shlebe
Rising Storm 2 jest sztosem, więc jest czekane
czwartek, 14 marca 2019, 14:32   Quassimodo
ale to biednie wygląda :/
czwartek, 14 marca 2019, 12:16   fanboyfpsow
Aż się Black ops 1 przypomina:) BTW chętnie bym zobaczył Jakiegoś shotera osadzonego w tych realiach ale z fabułą ala world in conflict.
czwartek, 14 marca 2019, 12:01   Max22
Wszystko fajnie, ale czemu te efekty wystrzałów są jak z kreskówki? xD

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Mathias Karlson o tym, dlaczego premiera jego gry to moment, dla którego wszechświat został stworzony, o uczeniu się od konkurencji i o tym, że Ubisoft nie musi być polityczny.

Komentarzy:
7

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z