Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Mortal Kombat 11: Twórcy nie zapominają o trybie fabularnym [WIDEO]

hraboll środa, 6 marca 2019, 16:44 News

Pojawiło się też sporo nowego gameplayu.

Najnowsza odsłona kultowego cyklu bijatyk przypomina o sobie świeżym zwiastunem. Tym razem ekipa NetherRealm Studios rzuca nieco światła na tryb fabularny. Ponoć możemy liczyć na solidny kawał satysfakcjonującej historii. Poznamy wydarzenia, które rozgrywają się po zakończeniu „X”. Manipulacja czasem to motyw przewodni kampanii. Kronika, określana mianem Strażniczki Czasu, stara się „wprowadzić porządek we wszechświecie za pomocą wszelkich niezbędnych środków". Działania głównej antagonistki doprowadzają do tego, iż znane nam postacie spotykają swoje młodsze wcielenia.

Dodatkowo możecie rzucić okiem na nowe materiały z rozgrywki. Znajdziecie tu zarówno zapisy potyczek, jak i kompilację Fatalities, czyli brutalnych finiszerów. Mortal Kombat 11 zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4, XBO i Switchu. Stosunkowo niedawno do sieci wyciekła pełna lista grywalnych postaci.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 marca 2019, 19:19   Debosy
Nie wiem po co skoro w MK X był zenująco wręcz krótki
czwartek, 7 marca 2019, 0:35   AdiXeR
Ach tak, tryb fabularny - nieodłączna część każdej bijatyki.
Serdecznie dziękuję MK za stworzenie durnowatego standardu
środa, 6 marca 2019, 22:28   SaLaHaDiNPL
lLubiłem historie z 9 i poprzednich części, ale chyba warto byłoby wrócić do podstaw. Te skoki w czasie, inne planety, za dużo tego.
środa, 6 marca 2019, 21:12   arturdzie
@egon244 Anglojęzycznych jest masa, ale z polskich to jedynie ten znam.
środa, 6 marca 2019, 20:45   Scouser
Ten soundtrack to żart?
środa, 6 marca 2019, 19:02   egon244
Albo Gamer's Little Playground.
środa, 6 marca 2019, 17:31   arturdzie
Dla tych, co się interesują fabułą w Mortal Kombat polecam polski kanał YT - Growe Historie. Użytkownik nagrywa całą grę i montuje, by zostały jedynie: przerywniki filmowe, ważne teksty dla fabuły i urywek gameplay, by wiedzieć co się dzieje obecnie w grze. Przykład jego pracy i zapewnię też zmontuje Mortal Kombat 11 https:youtu.be/71HJOWgFBtU .

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z