Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

League of Legends: Już niedługo wymierzymy boską sprawiedliwość nową Kayle [WIDEO]

Kaladin środa, 20 lutego 2019, 15:05 News
pc

Małe zmiany czekają również Morganę, Upadłego Anioła.

Twórcy League of Legends chyba czują się poważnie zaniepokojeni działaniami swojej konkurencji, bo od początku roku wręcz zasypują nas nowymi informacjami. Nowy bohater już od jakiegoś czasu obecny jest w grze, podobnie jak kolejny sezon zmagań rankingowych. Przyszła więc pora, by twórcy spełnili swoje kolejne zobowiązania, które zadeklarowali pod koniec poprzedniego miesiąca. Na pierwszy ogień idzie od dawna oczekiwany rework Sprawiedliwej Kayle oraz Upadłej Morgany.

Jeśli chodzi o tę drugą postać, czekają ją zdecydowanie mniejsze zmiany. Riot Games sądzi, że w aktualnej formie czarownica jest już wystarczająco potężna i gracze dosyć często wybierają ją na środkową i dolną linię. Upadła dostanie więc graficzną aktualizacją wyglądu oraz nowe efekty wizualne umiejętności. Natomiast jej superumiejętność zostanie wzmocniona poprzez dodanie większej prędkości ruchu postaci – dzięki temu wrogowie nie będą mogli tak łatwo uciec z uścisku jej mrocznych kajdan.

Siostra Morgany, Kayle, dostanie cały zestaw nowych umiejętności. Jej zdolność pasywna to teraz Boskie Wywyższenie. Co pięć poziomów anioł zmienia formę i staje się coraz potężniejszy. Na pierwszym atakowanie przeciwników zbiera ładunki mocy i po skumulowaniu odpowiedniej liczby pozwala Kayle stać się Błogosławioną (co znowuż przekłada się na bonus do prędkości ruchu). Na szóstym poziomie Błogosławiona będzie już Ognistą, dzięki czemu po zebraniu ładunków jej ataki zadawać będą dodatkowe, magiczne obrażenia. Na jedenastym poziomie bohaterka całkowicie porzuci walkę na krótki dystans i stanie się czempionem walczącym na odległość. Natomiast gdy dobije do szesnastego szczebla, stan Błogosławionej zostanie przypisany na stałe, a jej ogniste ataki zaczną zadawać nieuchronne obrażenia. Brzmi to trochę skomplikowanie, ale krótki filmik pozwala szybko pojąć, o czym mowa:

Promienny Wybuch (Q) Kayle wystrzeli w kierunku jej wrogów płonące ostrza, które zadadzą obrażenia, spowolnią cel i zmniejszą jego odporność na magię. Umiejętność Astralne Błogosławieństwo (W) pozostanie praktycznie taka sama – anioł uleczy siebie lub sojusznika i zapewni krótką premię do prędkości ruchu. Natomiast Gwieździste Czaroostrze (E) to dalekosiężna fala ognia, której obrażenia ściśle wiążą się z umiejętnością pasywną Kayle. Umiejętność ostateczna, Boski Osąd, to połączenie roli supporta z zadawaniem dużych obrażeń – Sprawiedliwa obdarowuje sojusznika lub samą siebie kilkusekundowym bonusem, który sprawia, że postać nie może zginąć. Dodatkowo kiedy umiejętność jest aktywna, wokół czempiona spadną boskie miecze, zabierające sporo punktów życia przeciwnikom:

Reworki postaci powinny jeszcze w tym tygodniu trafić na serwery testowe. Ogólnodostępne staną się dopiero w patchu 9.5, którego należy się spodziewać najwcześniej na początku marca. Jeśli jednak jesteście ciekawi, jak wygląda rozgrywka tymi czempionkami, Riot Games udostępnił dwa filmiki pokazujące Kayle i Morganę w akcji:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 21 lutego 2019, 14:13   Darku22
@ Keepo7No tak, po co balansować. Zrób fun gdzie kilka postaci będzie OP, na pewno wszyscy będą zadowoleni. Każdy przecież lubi jak szanse nie są wyrównane.... ręce opadają
środa, 20 lutego 2019, 21:55   Sejman
Mam nadzieję ,że tym razem rework będzie udany (tego samego życzę następnemu w kolejce Mordekaiserowi). Z tych wszystkich reworkow to Riot-owi udały się może dwa - Taric i Sion ( chociaż tęsknię za starym AP Sionem ściągającym adc na q+w), a nowy Nunu to w ogóle porażka.
środa, 20 lutego 2019, 20:40   zadymek
@Keepo7 Czyli przyznajesz, że ich polityka marketingowa działa?
środa, 20 lutego 2019, 18:04   Slipith
Wincyj True dmg. Wincyj.
środa, 20 lutego 2019, 17:27   Keepo7
Bo Rito wolą wszystko na siłe balansować, zamiast skupic sie na czystym funie z gameplayu. Nic dziwnego że top streamerzy i pro gracze praktycznie cały czas cos złego o tej grze mowia.
środa, 20 lutego 2019, 17:12   gimemoa
@Maciejka01 Bardziej problemem jest to, że robią te zmiany bezmyślnie. Przywrócili przedmioty na kryta do starej postaci, bo się nie sprawdzały co mnie bawi.
środa, 20 lutego 2019, 16:38   Maciejka01
LoL umiera. Riot na zawsze zżółcony. Ostatnie zmiany czempionów nie pasują wielu graczom.
środa, 20 lutego 2019, 15:16   gimemoa
Wyglądają świetnie. Ale Kayle widzę to teraz będzie insta ban.

O autorze

Kaladin

Podobne newsy

League of Legends: Europejskie i amerykańskie finały w cieniu koronawirusa

News
sobota, 7 marca 2020

league-of-legends-europejskie-i-amerykanskie-finaly-w-cieniu-koronawirusa Nie tylko Riot mierzy się z tym problemem. E-sportowe rozgrywki w produkcje EA (Apex, FIFA) zostały przełożone/odwołane.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z