Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Days Gone: Kameralny ślub i efektowna rozwałka [WIDEO]

rajmund środa, 13 lutego 2019, 17:17 News
PS4

"Kiedy siedzę na maszynie, totalny czuję luz, włączam silnik, daję kopa - za mną tylko kurz..."

Sony podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się premierą jednego z ostatnich najważniejszych exclusive'ów na PS4. Najnowszy zwiastun w iście filmowy sposób przedstawia nam przeszłość Deacona. Dziś: współczesnego kowboja i łowcy nagród na opanowanym przez zombiaki, postapokaliptycznym Wybrzeżu Północno-Zachodnim Stanów Zjednoczonych. Jeszcze dwa lata wcześniej: zakochanego po uszy członka gangu motocyklowego, który właśnie brał ślub z kobietą swoich marzeń.

Sarah Whitaker, urocza dziewczyna z Seattle, nauczyła go botaniki, on zaś wprowadził ją w świat jazdy motocyklem. Gdy wyłącznie w towarzystwie zaufanego przyjaciela brali kameralny ślub w niewielkim kościele w małym miasteczku Marion Forks, Deacon obiecywał, że nigdy jej nie opuści. Dziś na wspomnienie tej niedotrzymanej obietnicy pozostało mu jedynie zdjęcie Sarah (czy tylko mi ten wątek i jej imię kojarzy się od razu z córką Joela z The Last of Us?). Dziki świat nie daje mu jednak wielu chwil wytchnienia, w których mógłby za dużo rozmyślać o swojej przeszłości...

Efektowny zwiastun z obowiązkową przejmującą balladą obejrzycie poniżej:

Przypominamy, że Days Gone zadebiutuje na PS4 już 26 kwietnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 lutego 2019, 10:18   MatiZ815
Z tego co widziałem to członkowie klubów motocyklowych nigdy nie ściągają kamizelek. A sam trailer świetny, najlepszy do tej pory.
czwartek, 14 lutego 2019, 18:19   TytanowyK
Ona w białej sukni symbolizującej czystości, on ubrany jak menel. Słabo to wygląda.
czwartek, 14 lutego 2019, 18:19   gamingman21
Ten trailer jest aż tak słaby że nikt nic ciekawego nie ma do powiedzenia? Wow.

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeglądając redakcyjne archiwa odnaleźliśmy sporządzoną w kwietniu 1996 roku recenzję pierwszego numeru naszego pisma. Prezentujemy ją poniżej, wraz z oryginalnymi komentarzami, jakie do niej nadesłano.

Komentarzy:
0

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
25

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z