Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War Z: Gra zaoferuje potyczki PvP [WIDEO]

hraboll piątek, 8 lutego 2019, 18:22 News

Nowy tryb może być miłą odskocznią od kooperacyjnej kampanii.

Po prezentacji klas postaci przychodzi czas na na kolejny materiał wideo. Filmik przygotowany przez ekipę Saber Interactive (Inversion, God Mode, Will Rock) potwierdza wcześniejsze przypuszczenia. W interaktywnym World War Z nie zabraknie trybu PvP, który w omawianym przypadku zostanie wzbogacony o wzmożoną aktywność nieustępliwych zombiaków (sterowane przez AI). Zmagania 4v4 zostaną podzielone na następujące warianty:

  • Scavenge Raid – drużyna, która jako pierwsza zabezpieczy cenne zasoby, będzie cieszyć się z końcowego zwycięstwa.
  • Vaccine Hunt – gracze muszą przechwycić i kontrolować ustalony obiekt, aby zdobyć punkty dla drużyny,
  • Swarm Deathmatch – dwie drużyny walczą o przetrwanie,
  • Swarm Dominination – przechwytuj strefy, aby zdobywać punkty i ostatecznie odnieść drużynowe zwycięstwo,
  • King of the Hill – zdobądź wzgórze, a następnie kontroluj je, aby zdobywać punkty zwycięstwa.

World War Z zadebiutuje w 2019 roku na PC, PS4 i XBO. Pecetowe cyfrowe wydanie gry będzie sprzedawane tylko i wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z