Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Three Kingdoms – Nieobliczalny tyran wkracza do gry [WIDEO]

hraboll piątek, 8 lutego 2019, 11:27 News
PC

Twórcy przedstawiają zwolennika rozwiązań siłowych.

Dong Zhuo to kolejny z przywódców, który marzy o zjednoczeniu starożytnych Chin pod własną flagą. Nieustępliwy watażka wyspecjalizował się w tłumieniu buntów. Zwolennik rządów żelaznej pięści, który potrafi skutecznie zastraszyć zarówno poddanych, jak i wrogów. Co ciekawe, w przypadku omawianej postaci to właśnie zastraszanie przybiera formę unikalnego zasobu, wykorzystywanego choćby do lepszej integracji podbitego terytorium oraz osłabienia umiejętności negocjacyjnych oponentów. Jeśli wygrywamy bitwy i wykazujemy się okrucieństwem, wtedy Dong Zhuo ujawnia swoje najgroźniejsze oblicze.


Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca na PC. Osoby, które kupią grę w przedsprzedaży lub w pierwszym tygodniu po premierze, otrzymają za darmo dodatek The Yellow Turban. Swoją drogą, studio Creative Assembly, twórcy gry, niedawno potwierdziło, że pracuje nad taktycznym FPS-em.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:04   Dragantis
Premierę przeniesiona z 7 marca na 23 maja. Według tego co piszą na blogu gra wymaga większego dopracowania. Na osłodę napisali że DLC ze szczurami do Warhammer wyjdzie teraz przed premierą Trzech Królestw.
niedziela, 10 lutego 2019, 10:40   Zdzisiu
Wolał bym żeby wrócili do średniowiecza, najlepiej od IX do XVIII wieku z uwzględnieniem całego globu. Albo w ogóle zaczynać od ~1000 przed naszą erą do XVIII wieku. Same Chiny mnie akurat mało interesują, dlatego pewnie pominę tego TW.
piątek, 8 lutego 2019, 12:09   Azaraphiel
Fajnie się ten total war prezentuje. W końcu tez jakaś inna era historyczna.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
83

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z