Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Three Kingdoms – Nieobliczalny tyran wkracza do gry [WIDEO]

hraboll piątek, 8 lutego 2019, 11:27 News
PC

Twórcy przedstawiają zwolennika rozwiązań siłowych.

Dong Zhuo to kolejny z przywódców, który marzy o zjednoczeniu starożytnych Chin pod własną flagą. Nieustępliwy watażka wyspecjalizował się w tłumieniu buntów. Zwolennik rządów żelaznej pięści, który potrafi skutecznie zastraszyć zarówno poddanych, jak i wrogów. Co ciekawe, w przypadku omawianej postaci to właśnie zastraszanie przybiera formę unikalnego zasobu, wykorzystywanego choćby do lepszej integracji podbitego terytorium oraz osłabienia umiejętności negocjacyjnych oponentów. Jeśli wygrywamy bitwy i wykazujemy się okrucieństwem, wtedy Dong Zhuo ujawnia swoje najgroźniejsze oblicze.


Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca na PC. Osoby, które kupią grę w przedsprzedaży lub w pierwszym tygodniu po premierze, otrzymają za darmo dodatek The Yellow Turban. Swoją drogą, studio Creative Assembly, twórcy gry, niedawno potwierdziło, że pracuje nad taktycznym FPS-em.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:04   Dragantis
Premierę przeniesiona z 7 marca na 23 maja. Według tego co piszą na blogu gra wymaga większego dopracowania. Na osłodę napisali że DLC ze szczurami do Warhammer wyjdzie teraz przed premierą Trzech Królestw.
niedziela, 10 lutego 2019, 10:40   Zdzisiu
Wolał bym żeby wrócili do średniowiecza, najlepiej od IX do XVIII wieku z uwzględnieniem całego globu. Albo w ogóle zaczynać od ~1000 przed naszą erą do XVIII wieku. Same Chiny mnie akurat mało interesują, dlatego pewnie pominę tego TW.
piątek, 8 lutego 2019, 12:09   Azaraphiel
Fajnie się ten total war prezentuje. W końcu tez jakaś inna era historyczna.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z