Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sekiro: Shadows Die Twice – Nowy zwiastun prezentuje przeszłość bohatera [WIDEO]

Cursian czwartek, 7 lutego 2019, 16:19 News

Jednoręki wilk miał wówczas obie łapy.

FromSoftware zdradziło jakiś czas temu, że fabuła Sekiro: Shadows Die Twice zostanie poprowadzona zupełnie inaczej niż w Soulsach. Subtelne środki w rodzaju opisów przedmiotów czy odpowiedniego wystroju otoczenia zejdą na dalszy plan, zaś główny ciężar opowieści spoczywać będzie na relacjach łączących przewijające się przez ekran postacie. Najnowszy zwiastun potwierdza te słowa i pozwala przyjrzeć się przeszłość głównego bohatera. Wygląda na to, że został on osierocony w wyniku jednej z ostatnich bitew okresu Sengoku, czyli szczególnie krwawego fragmentu w historii Japonii, przypadającego na XV i XVI wiek. Nad osłabionym, głodnym wyrostkiem zlitował się jednak potężny wojownik, który przygarnął go pod swój dach, a prawdopodobnie także wyszkolił. Zdaje się, że z czasem miał jednak pożałować swojej szczodrości.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 lutego 2019, 20:05   GandalfCzarny
Fajny ten trailer. Taki nie za konkretny.
czwartek, 7 lutego 2019, 17:24   Slig
Jeszcze tylko półtora miesiąca...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z