Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI: Nowe rozszerzenie zaoferuje moc atrakcji [WIDEO]

hraboll środa, 30 stycznia 2019, 19:24 News
PC

Premiera dodatku zbliża się coraz większymi krokami, więc najwyższy czas poznać jego zawartość.

Gathering Storm, drugie duże rozszerzenie do Civilization VI, zapowiada się naprawdę dobrze. Taki wniosek nasuwa się po obejrzeniu poniższego materiału wideo. Studio Firaxis Games przygotowało dość obszerną prezentację pakietu, który wprowadza do cenionego modelu rozgrywki przeróżne kataklizmy (erupcje wulkanów, burze piaskowe, powodzie, susze itd.). Filmik jest po angielsku, ale da się włączyć polskie napisy.

Gracze muszą umiejętnie lawirować między potrzebami rozwijanego państwa a koniecznością dbania o kondycję środowiska naturalnego. Jeśli popadniemy w skrajność, zauważalnie ograniczymy swoje szanse na końcowe zwycięstwo. Twórcy zachęcają do eksperymentowania z różnymi rozwiązaniami, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że kataklizmy mogą pozostawiać po sobie całkowicie nowe możliwości (np. w pobliżu czynnych wulkanów znajdziemy wyjątkowo żyzne gleby).

Dodatek zaoferuje również nowe ulepszenia, jednostki, technologie, scenariusze oraz projekty inżynieryjne. Twórcy rozbudowali repertuar dostępnych cywilizacji. Na zwolenników zabawy w wytrawnych dyplomatów czekają negocjacje z międzynarodową społecznością na forum Kongresu Światowego.

Civilization VI: Gathering Storm trafi do sprzedaży 14 lutego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 31 stycznia 2019, 17:50   GoHomeDuck
Te ludzkie mrówki potrafią bardzo wiele.
czwartek, 31 stycznia 2019, 14:07   polpstryczex
Dobrze że trzeba płacić za ten dodatek, nawet za darmo nie chcę indoktrynacji o wpływie ludzkich mrówek na zjawiska astronomiczne.
środa, 30 stycznia 2019, 21:46   silvver
Ktoś się orientuje czy ponaprawiali tą Civkę trochę? Np. warmongler chaos, inwazje religijnie czy "ficzer" z zasięgiem z balonami?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z