Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War: Three Kingdoms – Zhuge Liang zabiera nas w podróż po starożytnych Chinach [WIDEO]

Cursian piątek, 11 stycznia 2019, 16:59 News
PC

Będzie można sobie wywalczyć całkiem urokliwe włości.

Creative Assembly opublikowało zwiastun przedstawiający nam kolejną ważną dla historii Chin osobę. Tym razem jest to Zhuge Liang, uważany za jednego z najwybitniejszych strategów w historii Państwa Środka. Często porównuje się go z samym Sun Tzu, autorem „Sztuki wojny”. Wbrew pozorom filmik, który mu poświęcono, nie koncentruje się jednak na wielkich bitwach, ale pięknie starożytnych Chin.

Starania o własny kawałek ziemi rozpoczniemy 7 marca. Na polu bitwy zamelduje się między innymi Zheng Jiang, zwana też królową bandytów. Więcej dowiecie się o niej TUTAJ. Czoła stawi jej chociażby Sun Jian, specjalista od taktyki partyzanckiej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z