Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMetro Exodus: Premiera przesunięta... [WIDEO]

El_Pachon czwartek, 13 grudnia 2018, 18:24 News

...na wcześniejszy termin!

Zespół pracujący nad najnowszą produkcją osadzoną w uniwersum stworzonym przez Dimitri Głuchowskiego obwieścił właśnie z dumą na Twitterze, że prace nad grą dobiegły końca:

Spójrzcie po raz pierwszy na niepokojące intro z podkładem muzycznym skomponowanym przez Aeleksieja Omelczuka. Dodatkowo z radością ogłaszamy, że prace nad grą dobiegły końca a #MetroExodus ukaże się 15 lutego!


Jakby tego było mało, premiera tytułu została przesunięta z planowanego 22 lutego 2019 na 15 lutego 2019, czyli produkcję ogramy o cały tydzień wcześniej, niż się spodziewaliśmy. Oznacza to, że Metro Exodus pojawi się równocześnie z Far Cry: New Dawn oraz Crackdownem 3, czyli możemy mieć nadzieję, że luty w przyszłym roku będzie wyjątkowo gorący.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 17 grudnia 2018, 16:45   freynir
FC5-ND vs M-Ex? A cóż to za pytanie. Najchętniej obie, ale jak mam wybierać, to bardziej walkę o życie swoje i bliźnich (swoją drogą, wreszcie trailer pasujący klimatem do powieści), niż radosną wyrzynankę tęczowych przebierańców.
poniedziałek, 17 grudnia 2018, 14:25   Sheade
Dla wszystkich tu "znafców" - tzw "Day One Patch" nie jest patchem, który ma coś poprawiać, tylko to jest celowy zabieg biznesowy, by zabezpieczyć grę przed ew. wyciekiem całego contentu przed premierą. W trakcie dnia pierwszego pobiera się zabezpieczony content, tak by jeżeli coś wcześniej wycieknie - nie było kompletne. To nie ma nic wspólnego z optymalizacją, czy poprawianiem błedów. Ale przecież tak nie móże być, trzeba się temu procederowi sprzeciwić!!!! RIOT!!!11...
poniedziałek, 17 grudnia 2018, 14:22   Sheade
Pozatym dopiero co dostałeś informacje, że gra będzie wydana tydzień wcześniej. LOL Polaczki Buraczki. Sorry, ale takim komentarzem zasługujesz sobie na takie miano.
poniedziałek, 17 grudnia 2018, 14:21   Sheade
@korinogaro ale to jest standard, z punktu developerskiego bardzo sprawnie działajace zabezpieczneie anty-pirackie. Z punktu biznesowego ogromne straty mogą ponieść developerzy, których gra zostanie zpiracona kilka tygodni wcześniej. Nie masz się o co pluć, to ma swoje podstawy. Grę i tak musisz pobrać tak czy siak, więc niby o co masz mieć pretensje? Bez przesady.
niedziela, 16 grudnia 2018, 10:48   fanboyfpsow
@korinogargo myślę że może się tak stać bo jak znam serię Metro to mogą być problemy z optymalizacją.
sobota, 15 grudnia 2018, 17:13   korinogaro
Rezerwuję sobie prawo do napisania kilku gniewnych postów na ich oficjalnej stronie jeśli okaże się że gra wymaga ważącego kilka GB patcha pierwszego dnia.
piątek, 14 grudnia 2018, 10:37   fanboyfpsow
@mbwrobel oj nadrób koniecznie. Ja w styczniu przygotowawczo przejdę 2033 i last light 5 raz:)
piątek, 14 grudnia 2018, 9:17   Shaddon
@ja0lek
Anthem i Metro reprezentują dwa kompletnie inne gatunki, jak również kierowane są do zupełnie różnych odbiorców. Wątpię, by wcześniejsza premiera Metra miała wpływ na wyniki Anthem, uważam natomiast, że będzie mieć istotne znaczenie dla ewentualnego sukcesu dzieła 4A Games.
piątek, 14 grudnia 2018, 8:33   geek
ulala jak milo, no i to ja rozumiem, takie 'przesuniecia' daty
piątek, 14 grudnia 2018, 8:31   mbwrobel
No cóż - może w końcu pora nadrobić zaległości. Metro 2033 i last Light mam od dawna, ale - wstyd przyznać - nie grałem.

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z