Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War Z: Prezentacja klas postaci [WIDEO]

hraboll czwartek, 13 grudnia 2018, 14:59 News

Pecetowa wersja gry trafi wyłącznie do oferty Epic Games Store.

Studio Saber Interactive (Inversion, God Mode, Will Rock) tworzy ciekawą propozycję dla fanów kooperacyjnych strzelanek. Dzięki technologii Swarm Engine gracze będą walczyć z nieprzebranymi i zarazem niezwykle żywotnymi hordami zombie. Najnowszy zwiastun interaktywnego World War Z rzuca nieco światła na klasy postaci. Każdy z sześciu dostępnych profilów (głównie za sprawą unikalnego ekwipunku i zestawu specjalnie dobranych perków) kładzie nacisk na inne elementy rozgrywki:

  • Gunslinger – postać, która ma dostęp do szerokiego repertuaru broni i dużych zapasów amunicji. Przygotowane perki zwiększają skuteczność prowadzonego ostrzału.
  • Medic – postać uzbrojona w tzw. Stim Pistol, który pozwala leczyć z dystansu pozostałych członków drużyny.
  • Hellraiser – klasa postaci dopasowana do wybuchowego (dosłownie) stylu rozgrywki. Ładunki C4 powinny pomóc w zatrzymaniu szarżujących hord zombie.
  • Slasher – przedstawiciel tego profilu przedkłada chłód ostrza nad broń dużego kalibru. Dostępne perki zwiększają obrażenia w walce wręcz.
  • Fixer – idealny wybór, gdy cenimy sobie wszechstronność. Przedstawiciel tej klasy korzysta z wybuchowej amunicji oraz zapewnia zaopatrzenie pozostałym członkom drużyny.
  • Exterminator – postać uzbrojona w koktajle Mołotowa. Dostępne perki zwiększają obrażenia od ognia.

World War Z zadepiutuje w przyszłym roku na PC, PS4 i XBO. Warto zauważyć, że komputerowa wersja gry nie pojawi się na Steamie. To kolejny przypadek, kiedy Epic Games Store wywalczył sobie długoterminową wyłączność. TUTAJ znajdziecie wcześniejszą prezentację rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 13 grudnia 2018, 17:56   ZiomekGit
Gała ci wylezie, bo to będzie przebój. Ale nie dla mnie, bo nienawidzę TPP.
czwartek, 13 grudnia 2018, 17:50   ja0lek
@Shaddon Trafny komentarz :D
W innych grach tryb hordy jest tylko opcją i to raczej dość mało popularną. Tu oparto o nim całą grę...
czwartek, 13 grudnia 2018, 15:20   Shaddon
Czyli panowie zdecydowali się na model rozgrywki, który mało kogo dziś interesuje, osadzili grę w settingu, którego wszyscy mają serdecznie dość, a teraz jeszcze wydają ją na platformie, której nie chce nikt? Brakuje tu tylko synchronicznej premiery z The Division 2. To musi się udać.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z