Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Project CARS 3: Prace nad grą już trwają

Cursian środa, 12 grudnia 2018, 13:42 News

Potwierdził to szef Slightly Mad Studios.

Poprzednia odsłona Project CARS ukazała się we wrześniu zeszłego roku i trafiła w gusta recenzentów. Średnia ocen wahała się od 82% (PS4) do 84% (XBO i PC). Jeśli wam również gra się spodobała, ucieszycie się zapewne, że trwają już prace nad „trójką”. Potwierdził to dyrektor generalny Slightly Mad Studios, Ian Bell. Wpis opublikowany na forum gtplanet nie pozostawia też wątpliwości co do skali ambicji twórców. Zapewniają oni, że mają zamiar prześcignąć konkurencję, ale mają przy tym świadomość, że będzie to wymagało czasu:

Informujemy o tym tutaj po raz pierwszy. Powstanie nowe Project CARS, to pewne. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ale nie wstrzymujcie jeszcze oddechu w kwestii dat. Zamierzamy zdeklasować wszystko, co planują inni. To trochę potrwa.


Zapytany o szczegóły, Bell nabrał wody w usta i odmówił jakichkolwiek informacji – łącznie z orientacyjną datą premiery i platformami docelowymi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 12 grudnia 2018, 19:44   2real4game
Wkurzają mnie takie nowe części gier, które prawie nic sensownego nie wnoszą. W takich momentach zaczynam marzyć o tym, żeby wszystkie serie gry przechodziły na system F2P.
środa, 12 grudnia 2018, 14:34   ScorpioLT
A ja w jedynkę tylko trochę pograłem i nareszcie mam sprzęt do full HD prawie ultra 60fps.. , a tu już trójka będzie.. Czekam na tailery :)
środa, 12 grudnia 2018, 14:00   olo1990pl
Nie dość już tych złych wieści dla mnie? W zeszłym tygodniu kupiłem kolekcjonerkę PC2 za 199 PLN (z SP i małym modelem McLarena) to w piątek gdy dotarła paczka to dostałem wieczorem podstawkę w Humble Monthly jako Early unlock. A teraz info, że za jakieś pewnie ~6-12 msc będzie już następca. Nie za szybko trochę? Gra ma dopiero rok z kawałkiem i nie miała nawet większych promocji oprócz tego HMB.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Project Cars 3 z datą premiery

News
czwartek, 25 czerwca 2020

project-cars-3-z-data-premiery Fani wyścigów w najbliższych miesiącach będą mieli sporo okrążeń do zrobienia.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z