Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Devil May Cry 5 niby dostało demo... [WIDEO]

Papkin piątek, 7 grudnia 2018, 5:27 News

...ale mogą się nim cieszyć jedynie posiadacze jednej platformy.

Konkretniej: XBO, wersja demonstracyjna przygód Dante, Nero i V właśnie zadebiutowała na Xbox Live. (Co dziwić zresztą nie powinno, grę ujawniono podczas E3 właśnie na konferencji Microsoftu). Właściciele pecetów i PS4 będą musieli poczekać na sprawdzenie pełnej wersji tytułu 8 marca.

Na pocieszenie jednak: trzymajcie krótki materiał, który wypunktuje mocne strony nowego tytułu Capcomu. 

Przy okazji zapowiedziano, że jeszcze w kwietniu otrzymamy tryb Bloody Palace (mówiąc w dużym uproszczeniu: devilmaycry'owy odpowiednik Hordy).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 11 grudnia 2018, 19:40   Vixart
Ja już ograłem. Dla mnie pozycja obowiązkowa jak każde DMC.
poniedziałek, 10 grudnia 2018, 13:55   Yoorko
@Kimahri Oj tam :) Pomyłka tylko sprawiła, ze jeszcze raz można przypomnieć te wspaniale wieści, że Ninja Theory nie będzie miało z tym tytułem nic wspólnego :D Skoro MS się tak mocno przytula do DMCV to może w końcu na PC nie będzie problemów z obsługą pada od XB :p
sobota, 8 grudnia 2018, 14:29   ja0lek
Gra zupełnie nie dla mnie, ale wygląda bardzo ładnie :)
piątek, 7 grudnia 2018, 13:15   Skelldon
Geez, ale ludzie w internetach płaczą, że Xbox dostał prędzej demo (powtórzę, DEMO), zwłaszcza gdy już od pierwszej prezentacji było widać, że to teraz Microsoft przejął pałeczkę promowania DMC, o czym nawet wspomniano w newsie. Poza tym, o ile się nie mylę, na różnych targach grywalne wersje były dostępne właśnie na XBO, więc nie musieli się dużo narobić, żeby wypuścić demo prędzej. Ja tam nie ukrywam radości, już się pobiera. :D
piątek, 7 grudnia 2018, 11:07   Batushka
W końcu xbox dostał mocny ekskluziw :]
piątek, 7 grudnia 2018, 10:30   Moooras
Gra roku jak nic <3
piątek, 7 grudnia 2018, 10:23   Kimahri
Tja, papkinie. Tylko od E3 było wiadomo, że Tameenowi i spółce zabroniono się zbliżać do kolejnego produktu z "Devil May Cry" w tytule.
@dabro90: porządną grą może i było, ale powinno się nazywać zupełnie inaczej
piątek, 7 grudnia 2018, 9:23   dabro90
@Nemesis753159: jaką abominację, porządna gra
piątek, 7 grudnia 2018, 8:04   Papkin
Panowie - jest rano, tempo prezentacji było zabójcze, do tej pory siedzę nad korektą. Jasne, jest tu błąd, ale miejcie, proszę, zrozumienie. Samotnie ogarniałem masę materiału, dopiero teraz sprawdzam, redaguję i uzupełniam... a omyłki chodzą po ludziach. Zwłaszcza tych działających pod presją.
piątek, 7 grudnia 2018, 7:48   Nemesis753159
Ninja Theory zrobiło abominacje zwaną DmC. Ale godzina słuszna, to i wybaczyć wypada.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z