Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sayonara Wild Hearts to trochę gra wideo, a trochę popowy album [WIDEO]

Papkin piątek, 7 grudnia 2018, 2:50 News

Występują: Tańczące Diabły, Kochankowie, Mała Śmierć. 

Po przemowie Geoffa Keighleya, obwieszczającego, że pokaże nam najwięcej gier w pięcioletniej historii The Game Awards, zademonstrowano pierwszą. 

Niewiele jednak z tego enigmatycznego zwiastuna wynika. Sayonara Wild Hearts, nowa pozycja Simogo (Device 6) wydaje się grą rytmiczną, w ramach której – przy wtórze dyskotekowej muzyki – pędzimy na różnych środkach lokomocji przez świat żywcem wyjęty z teledysków Daft Punka. Wiadomo, że pojawią się w niej różne zespoły, a konkretniej: Dancing Devils, Howling Moons, Stereo Lovers, Hermit64, Little Death, and The Fool.

Tytuł zadebiutuje w 2019, wyłącznie na Nintendo Switchu

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 7 grudnia 2018, 20:03   BananowyJE
Heh, The Fool. Ciekawe gdzie zasięgnęli inspiracji? :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z