Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sayonara Wild Hearts to trochę gra wideo, a trochę popowy album [WIDEO]

Papkin piątek, 7 grudnia 2018, 2:50 News

Występują: Tańczące Diabły, Kochankowie, Mała Śmierć. 

Po przemowie Geoffa Keighleya, obwieszczającego, że pokaże nam najwięcej gier w pięcioletniej historii The Game Awards, zademonstrowano pierwszą. 

Niewiele jednak z tego enigmatycznego zwiastuna wynika. Sayonara Wild Hearts, nowa pozycja Simogo (Device 6) wydaje się grą rytmiczną, w ramach której – przy wtórze dyskotekowej muzyki – pędzimy na różnych środkach lokomocji przez świat żywcem wyjęty z teledysków Daft Punka. Wiadomo, że pojawią się w niej różne zespoły, a konkretniej: Dancing Devils, Howling Moons, Stereo Lovers, Hermit64, Little Death, and The Fool.

Tytuł zadebiutuje w 2019, wyłącznie na Nintendo Switchu

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 7 grudnia 2018, 20:03   BananowyJE
Heh, The Fool. Ciekawe gdzie zasięgnęli inspiracji? :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z