Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Journey to the Savage Planet zapowiedziane! „To nie battle royale czy survival” – podkreślają ex-Ubiki [WIDEO]

Papkin piątek, 7 grudnia 2018, 2:56 News

Pakujcie walizki, jedziemy na wycieczkę.

W ramach krótkiego zwiastuna zapowiadającego nowy tytuł ujrzycie rozgardiasz na obcej planecie, na której najwidoczniej rozbiła się (?) ekspedycja badaczy kosmosu. Stojący na czele projektu Alex Hutchinson, lead designer EA (The Sims 2, Spore) i reżyser Ubisoftu (Far Cry 4, Assassin's Creed III), który wybił się wraz z kolegami z Typhoon Studios na niezależność, żartobliwie precyzuje, że gra nie będzie battle royalem ani survivalem, ale skupioną na eksploracji przygodówką. 

Rzecz zadebiutuje w 2019, na PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 8 grudnia 2018, 14:04   ja0lek
Mnie to zaciekawiło. Ale chętnie bym zobaczył fragment rozgrywki, żeby wiedzieć jak to właściwie będzie wyglądać :P
piątek, 7 grudnia 2018, 3:16   princefan
Doceniam, że nie śpisz :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z