Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFar Cry: Ubisoft szykuje zapowiedź kolejnej odsłony [WIDEO]

hraboll środa, 5 grudnia 2018, 20:57 News

„Nikt z nas nie był gotów na koniec”.

Wydany pod koniec marca Far Cry 5 cieszył się rekordową popularnością. Nic więc dziwnego, że Ubisoft kuje żelazo, póki gorące. Na zbliżającej się wielkimi krokami imprezie The Game Awards będziemy świadkami zapowiedzi kolejnej odsłony serii. Jak sugeruje pierwszy teaser, akcja gry zostanie osadzona w realiach postapokaliptycznych. Powrócimy do znanego z „piątki” hrabstwa Hope. Wydaje się, że nowemu projektowi bliżej pod względem poczynionych inwestycji, nakładów pracy itp. do takiego Primala niż do pełnoprawnej „szóstki”.

Oficjalna prezentacja gry jest już na wyciągnięcie ręki, bo The Game Awards odbędzie się w nocy z 6 na 7 grudnia. Jak wiadomo, uroczysta gala ma obfitować w prezentacje nowych tytułów, wśród których znajdą się m.in. nowa gra z uniwersum „Obcego” oraz RPG studia Obsidian, nad którym pracują współtwórcy dwóch pierwszych Falloutów. Całkiem możliwe, że doczekamy się również zapowiedzi dwóch istotnych pozycji, a mianowicie remake’u Crash Team Racing oraz czwartej odsłony serii Dragon Age.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 6 grudnia 2018, 22:54   JinxTheGamer
Ooo Rage 3: Far Cry
czwartek, 6 grudnia 2018, 19:09   zadymek
Oooo, FarCry jak Fallout...Far Cry? I Fallout?
neah
[wychodzi]BTW Ale wiecie, że nuknięta dolina, to nie musi być zaraz post apo? Może być taki S.T.A.L.K.E.R. tylko z eksploracją również POZA Zoną.@gimemoa Na gry-online snuli takie "przewidywania".
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:43   Scorpix
Moim zdaniem, to będzie taki odpowiednik Primala, tyle że dla 5, więc użyją ponownie mapy z 5, a nie 4.
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:43   fanboyfpsow
Konio52 Dokładnie
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:38   KafarPL
Ma to sens biorąc pod uwagę kanoniczne zakończenie piątki które było dosyć zaskakujące i mnie osobiście nakręciło na "co było później"
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:19   konio52
kopiuj wklej gameplay->zmień imiona głównych bohaterów->zmień mapę->powiedz ze to rewolucja w serii->za rok/dwa zrób to samo
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:19   vejs
fanboy fakt. W końcu Origins i Odyssey to ak noc i dzień haha.
czwartek, 6 grudnia 2018, 16:49   fanboyfpsow
No ale cóż trzeba kasę wydoić tyle ile się da aż znów tak gromnkie hejty się na nich posypią a sprzedaż spadnie to dopiero wtedy przystopują.
czwartek, 6 grudnia 2018, 16:47   fanboyfpsow
@Sheade To fakt FC3 wprowadził powiew świeżości do serii a Twórcy to wykorzystali i kolejne części są praktycznie te same a to już niestety robi się powoli nudnawe i powinni zrobić to co zrobili z AC czyli dać serii 2 3 lata spokoju i zrobić coś nowego a nie zmieniać tylko setingi.
czwartek, 6 grudnia 2018, 15:23   vejs
@2Pac7 najlepszą od Ubisoftu rozumiem?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Red Dead Redemption II i Assassin’s Creed Odyssey udowadniają, że nie kończymy gier

News
czwartek, 31 stycznia 2019

red-dead-redemption-ii-i-assassins-creed-odyssey-udowadniaja-ze-nie-konczymy-gier Oto cała prawda o tym, jak wielu graczy dobrnęło do zakończenia hitów na PS4.

Komentarzy:
61

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z