Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFar Cry: Ubisoft szykuje zapowiedź kolejnej odsłony [WIDEO]

hraboll środa, 5 grudnia 2018, 20:57 News

„Nikt z nas nie był gotów na koniec”.

Wydany pod koniec marca Far Cry 5 cieszył się rekordową popularnością. Nic więc dziwnego, że Ubisoft kuje żelazo, póki gorące. Na zbliżającej się wielkimi krokami imprezie The Game Awards będziemy świadkami zapowiedzi kolejnej odsłony serii. Jak sugeruje pierwszy teaser, akcja gry zostanie osadzona w realiach postapokaliptycznych. Powrócimy do znanego z „piątki” hrabstwa Hope. Wydaje się, że nowemu projektowi bliżej pod względem poczynionych inwestycji, nakładów pracy itp. do takiego Primala niż do pełnoprawnej „szóstki”.

Oficjalna prezentacja gry jest już na wyciągnięcie ręki, bo The Game Awards odbędzie się w nocy z 6 na 7 grudnia. Jak wiadomo, uroczysta gala ma obfitować w prezentacje nowych tytułów, wśród których znajdą się m.in. nowa gra z uniwersum „Obcego” oraz RPG studia Obsidian, nad którym pracują współtwórcy dwóch pierwszych Falloutów. Całkiem możliwe, że doczekamy się również zapowiedzi dwóch istotnych pozycji, a mianowicie remake’u Crash Team Racing oraz czwartej odsłony serii Dragon Age.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 6 grudnia 2018, 22:54   JinxTheGamer
Ooo Rage 3: Far Cry
czwartek, 6 grudnia 2018, 19:09   zadymek
Oooo, FarCry jak Fallout...Far Cry? I Fallout?
neah
[wychodzi]BTW Ale wiecie, że nuknięta dolina, to nie musi być zaraz post apo? Może być taki S.T.A.L.K.E.R. tylko z eksploracją również POZA Zoną.@gimemoa Na gry-online snuli takie "przewidywania".
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:43   Scorpix
Moim zdaniem, to będzie taki odpowiednik Primala, tyle że dla 5, więc użyją ponownie mapy z 5, a nie 4.
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:43   fanboyfpsow
Konio52 Dokładnie
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:38   KafarPL
Ma to sens biorąc pod uwagę kanoniczne zakończenie piątki które było dosyć zaskakujące i mnie osobiście nakręciło na "co było później"
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:19   konio52
kopiuj wklej gameplay->zmień imiona głównych bohaterów->zmień mapę->powiedz ze to rewolucja w serii->za rok/dwa zrób to samo
czwartek, 6 grudnia 2018, 17:19   vejs
fanboy fakt. W końcu Origins i Odyssey to ak noc i dzień haha.
czwartek, 6 grudnia 2018, 16:49   fanboyfpsow
No ale cóż trzeba kasę wydoić tyle ile się da aż znów tak gromnkie hejty się na nich posypią a sprzedaż spadnie to dopiero wtedy przystopują.
czwartek, 6 grudnia 2018, 16:47   fanboyfpsow
@Sheade To fakt FC3 wprowadził powiew świeżości do serii a Twórcy to wykorzystali i kolejne części są praktycznie te same a to już niestety robi się powoli nudnawe i powinni zrobić to co zrobili z AC czyli dać serii 2 3 lata spokoju i zrobić coś nowego a nie zmieniać tylko setingi.
czwartek, 6 grudnia 2018, 15:23   vejs
@2Pac7 najlepszą od Ubisoftu rozumiem?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

[Weekend z The Division 2] Jak wiele wiesz o sandboksach Ubisoftu? [QUIZ]

News
niedziela, 17 marca 2019

weekend-z-the-division-2-jak-wiele-wiesz-o-sandboksach-ubisoftu-quiz Ubi umie sypać piasek. Pytanie, jak wiele pamiętacie z Far Cry'a, cyklu Ghost Recon, Watch Dogów, Asasynów i innych piaskownic wydawcy?

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z