Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fallout 76: Plany na najbliższą przyszłość

Wokulski środa, 5 grudnia 2018, 8:37 News

Czy te odgłosy dobiegające z Wirginii Zachodniej to odgłosy gorączkowego łatania?

Publikowanie szczegółowych rozpisek o planowanych na najbliższy czas darmowych aktualizacjach to jeden z nowszych trendów związanych z grami wysokobudżetowymi. Obszerne plany odnoszące się do update’ów publikuje zarówno starające się ugłaskać graczy po echach afery lootboksowej EA, jak i każda większa firma produkująca tytuły oferujące multiplayer. Nie inaczej postępuje Bethesda, która w obliczu afery z udziałem nylonowych toreb oraz niezachwycającej sprzedaży Fallouta 76 robi dobrą minę do złej gry i – jak gdyby nigdy nic – zapewnia jej obiecane „dożywotnie wsparcie”. Jakie perspektywy czekają więc spustoszoną dosłownie i w przenośni wirtualną Wirginię Zachodnią?

  • 4 grudnia opublikowano nowego patcha poprawiającego błędy i modyfikującego rozmiar skrytki.

Bethesda stanęła na głowie po raz drugi – najpierw odblokowała fps-y w swoim nieśmiertelnym silniku (co zajęło programistom około siedmiu lat), a teraz udało się jej wypuścić łatkę ważącą zaledwie 36 megabajtów w wersji na PC. Patch oznaczony numerem 1.0.2.0 poprawia masę błędów, oficjalnie potwierdza obecność odblokowanego framerate’u oraz, co najistotniejsze, zwiększa pojemność skrytki o 50%. Do tego developerzy zarzekają się, że ewentualna kolejna większa zmiana w objętości schowka (hola, hola!) to kwestia jedynie stabilności gry, a nie widzimisię programistów.

  • 11 grudnia otrzymamy ulepszone systemy S.P.E.C.I.A.L oraz C.A.M.P.

Zarówno system budowy bazy, jak i rozdawania perków otrzymają delikatny szlif. Po osiągnięciu 50. poziomu – napomknijmy, że to naprawdę późna faza gry – dostaniemy szansę na redystrybucję punktów umiejętności. Podczas budowy fortu otrzymamy natomiast zupełnie nową funkcję kasowania drobnych, przeszkadzających w budowie obiektów. Koniec z małym kamyczkiem czy ćwiartką konara, która nie pozwala nam na ustawienie ściany!

  • 18 grudnia nadejdzie update, ale...

...twórcy nie ujawniają co i jak. Ale wiemy, że będzie.

  • 2019 rok przyniesie eventy.

W styczniu w Falloucie 76 zadebiutują cotygodniowe, zmieniające się cyklicznie wydarzenia. Gwoździem programu mają być tymczasowe zmiany mechaniki gry oraz wariacje na temat wzmocnień.

Na koniec dorzucamy szczerą deklarację od autorów:

Jak zwykle zapraszamy do dzielenia się z nami opiniami na temat gry. Choć możemy już brzmieć jak zacięta płyta, powtarzamy, że wasze rozmowy i przemyślenia są i dalej będą niezwykle pomocne w naszych staraniach, by Fallout 76 był jak najlepszym i jak najciekawszym dziełem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 5 grudnia 2018, 20:38   Fallschirmjager
Plany na przyszłość powinny wyglądać następująco: zwracamy pieniądze graczom, którzy się tego domagają, zabieramy grę z półek, zamykamy serwery i team odpowiedzialny za wsparcie tegoż cuda zostaje przeniesiony do pracy nad tes vi. Ech, marzenie ściętej głowy. Zamiast tego będą marnować zasoby na usprawnienie gniota o którego nikt nie prosił. Wiem że Beth też chce mieć swój odpowiednik onlinenowego fpsa, ale nie tędy droga. W takim razie powinni się skupić na strzelaniu a nie po trochu tego i tego.
środa, 5 grudnia 2018, 14:17   Moreus
@Victarion ... zastanów się nad sobą ...Tylko *obraźliwa nazwa* daje linki do zamkniętej bety i twierdzi że tak wygląda finalny produkt....
środa, 5 grudnia 2018, 13:22   Xellar
@Scytian,
Wiekszemu wolno wiecej. Zasada stara jak swiat.
środa, 5 grudnia 2018, 11:37   taz159357
@Henryk_Kwiatek Jeszcze companiony! Każdy chciałby małego ghula zwierzaczka xD
środa, 5 grudnia 2018, 10:48   2real4game
Czyli przyznają, że gra wyszła o rok za wcześnie? Fajnie.
środa, 5 grudnia 2018, 10:07   Victarion
Oto jak dziala sztandarowy mechanizm Fallouta VATS https:www.youtube.com/watch?v=rHqY1HJx_dc Ahahahahahahahahahahahaha to mogl wymyslic tylko kretyn
środa, 5 grudnia 2018, 9:51   Henryk_kwiatek
Mounty! Skrzydła! Magię powinni dodać. To byłby piękny gwóźdź
środa, 5 grudnia 2018, 9:49   Scytian
Bethesda wypada śmiesznie jak porówna się ja z deweloperami gier które miały/mają problemy na starcie. Owlcat, inXile i Egosoft to małe studia a były w stanie w ciągu kilku dni wydać aktualizacje które naprawiały dziesiątki/setki błędów, Bethesda potrzebuje prawie miesiąca żeby wydać aktualizacje z dziesięcioma linijkami zmian. Wygląda to jakby nad F76 pracowała jedną osoba.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Bethesda przypadkowo ujawniła prywatne dane użytkowników

News
czwartek, 6 grudnia 2018

bethesda-przypadkowo-ujawnila-prywatne-dane-uzytkownikow Owszem, słynne torby z kolekcjonerki Fallouta 76 również odegrały w tym rolę.

Komentarzy:
38

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z