Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI: Nadchodzą Maorysi [WIDEO]

Cursian wtorek, 4 grudnia 2018, 20:40 News
PC

Będą specjalistami od żeglugi.

Firaxis zaprezentowało kolejne stronnictwo, które dołączy do Civilization VI w ramach dodatku Gathering Storm. Najmocniejszą stroną Maorysów jest silna więź z wodą. Specjalna umiejętności frakcji, mana, sprawia, że startują z dostępem do technologii żeglugi i szkutnictwa, a ich zaokrętowane siły mają więcej punktów ruchu i lepiej sprawdzają się w boju. Dodatkowo zyskują większe korzyści z łodzi rybackich i nieulepszonych pól z lasami. Maorysi potrafią też wznieść marae, czyli budowlę zastępującą amfiteatr, która zapewni im dodatkowe źródło kultury i wiary, a po opracowaniu lotnictwa wzmocni także turystykę.

O sile armii debiutantów zadecydują unikalni wojownicy z epoki klasycznej. Toa nie tylko nieźle radzą sobie w zwarciu, ale potrafią też wznosić specjalne struktury obronne, a także wykonać zmniejszający skuteczność pobliskich przeciwników taniec wojenny. Na czele Maorysów stanie Kupe, któremu przypisuje się odkrycie Nowej Zelandii. Umiejętność przywódcy sprawia, że jego poddani rozpoczynają grę na morzu i otrzymują naukę i kulturę za każdą turę przed założeniem pierwszego miasta. Kiedy zdecydują się już osiedlić, dostają darmowego budowniczego, a także szereg innych bonusów: między innymi dodatkową populację.

Przypomnijmy, że poprzednio Firaxis pokazało dowodzone przez Macieja Korwina Węgry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 5 grudnia 2018, 20:35   pawel0482
@gamingman jak się potrafi modować to się zrobi tak że się zmieszczą, pozdro dla kumatych ;)
środa, 5 grudnia 2018, 12:44   gamingman
Jakiś pomysł na dlc? Wrzućmy nową frakcję! Tylko kto je wszystkie ogra? W civ5 orgałem tylko
Persję i Polskę. W 6 póki co tylko jedną. Jeszcze gdyby szło je wszystkie wrzucić na jedną ogromną mapę, ale jest ograniczenie i wszystkie się nie zmieszczą.
środa, 5 grudnia 2018, 11:33   taz159357
A może tak spin-off cywilizacji osadzony w Azeroth. To by mogło być świetne.
wtorek, 4 grudnia 2018, 23:49   Pan Dzikus
Maorysi nie stworzyli cywilizacji. Kultura zbieracko-łowiecka epoki kamienia łupanego to nie jest cywilizacja.
wtorek, 4 grudnia 2018, 21:37   BillyboB
Wyglądają trochę OP, ale co tam, i tak zapowiada się niezła zabawa z Maorysami. To teraz czekamy na Kanadę, Mali i pozostałe nacje, których jeszcze nie zapowiedzieli oficjalnie.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Civilization VI: Kanadyjczycy dołączą do rywalizacji [WIDEO]

News
wczoraj

civilization-vi-kanadyjczycy-dolacza-do-rywalizacji-wideo Niestety zabraknie Terrance’a i Phillipa.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z