Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Darksiders III: Szalony koń wściekłej Furii [WIDEO]

Cursian piątek, 23 listopada 2018, 16:32 News

W tle nostalgiczne śpiewy.

Choć tytuł newsa mógłby sugerować poruszający poemat o dramacie gracza lamentującego nad głupawymi nazwami dla losowo generowanych przedmiotów, będzie o koniu. Dosłownie. Żaden szanujący się jeździec, a już zwłaszcza Jeździec Apokalipsy, nie może się przecież obejść bez odpowiednio bajeranckiego wierzchowca. Rumak Furii będzie nosił miano Rampage, czyli Szał (o ile tłumacze nie zdecydują się na coś bardziej poetyckiego). Nagromadzenie całej tej złości skłaniałoby do podlania nowego zwiastuna agresywnym metalowym kawałkiem, ale autorzy poszli w znacznie spokojniejszym kierunku.  

Premiera Darksiders III już 27 listopada. TUTAJ znajdziecie wymagania sprzętowe, a TU obejrzycie zwiastun fabularny.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 27 listopada 2018, 13:07   Scorpix
Teraz po premierze gry okazało się, że ten trailer to jedno wielkie oszustwo :)
niedziela, 25 listopada 2018, 11:48   mrowczak
@sal371, @Bluearga to nie są jeźdźcy apokalipsy, nie ma tu mowy o naszym uniwersum, są gdzieś tam w wieloświecie, nasza ziemia z naszymi bogami i jeźdźcami apokalipsy ma się dobrze. ;)Cały urok trailer traci przez ten tragiczny Cover.
sobota, 24 listopada 2018, 15:06   Renzov
Jestem ogromnym fanem serii i mam szczerą nadzieję, że jej (trzeciej części) nie spartoczą.
sobota, 24 listopada 2018, 8:38   Nezi23
Tylko trzymać kciuki żeby gra się okazała przynajmniej przyzwoita i żeby się dobrze sprzedała, bo inaczej nie dostaniemy czwórki :(
piątek, 23 listopada 2018, 21:14   goliat
Gdyby nie koń i Furia to pomyślałbym, że to jakiś western.
piątek, 23 listopada 2018, 19:41   Moichris
@RedCrow Racja, powinienem ująć to w cudzysłów. Chodziło mi o bardziej o koncept postaci walczącej z dystansu, gdzie każdy jeździec odpowiada konceptowi klasycznej drużyny fantasy.
piątek, 23 listopada 2018, 18:52   RedCrow
@Moichris - Jaki łucznik, skoro Strife (czwarty jeździec) już od pierwszych konceptów jako głównego oręża używał pistoletów?
piątek, 23 listopada 2018, 18:14   Moichris
@Bluearga Od oryginalnego pomysłu na 4 gry się sporo niestety zmieniło. Jeźdźcy mieli odpowiadać archetypom - Wojna jako Wojownik, Śmierć jako łotrzyk, Głód jako mag oraz Podbój jako łucznik. No ale co zrobisz, nic nie zrobisz.
piątek, 23 listopada 2018, 18:14   sal371
@Bluearga Wszystko okej, ale ta gra nie jest oparta na biblijnych tekstach. Czwarty jeździec to ma być o ilę się nie mylę Zwada. Zawsze o tym była mowa, że to tylko nawiązanie. Ciężko ten świat porównywać z typowo biblijnym :)
piątek, 23 listopada 2018, 17:35   Bluearga
Furia jest jeźdźcem apokalipsy? He? Biblijne to - Śmierć, Głód, Wojna i Podbój (często zamieniany na Zarazę). Wojna już był, Śmierć już też. Furia więc kogo zastępuje?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z