Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld War 3: Studio The Farm 51 przedstawia plan rozwoju gry

hraboll piątek, 23 listopada 2018, 14:57 News
PC

Polska gra będzie stopniowo obrastać w nowe treści i funkcje.

Sieciowa strzelanka World War 3 nieco ponad miesiąc temu trafiła do wczesnego dostępu na Steamie. W tym dość krótkim okresie czasu rodzimy developer opublikował kilka łatek, które poprawiły stabilność serwerów, zbalansowały rozgrywkę oraz wyeliminowały wiele niedoróbek natury technicznej. Nic więc dziwnego, że gra zebrała ostatnio sporo pozytywnych opinii. Dzieło gliwickiego studia przetrwało najtrudniejszy okres.

Co istotne, w najbliższych tygodniach i miesiącach otrzymamy nie tylko kolejne poprawki, lecz także świeżą zawartość. Według przedstawionego planu rozwoju aktualizacja 0.2 wprowadziła do gry m.in. tryb Team Deathmatch (potyczki 10 vs 10 i specjalnie dopasowane do nich środowisko warszawskiego centrum handlowego), polski karabinek szturmowy MSBS BP, mundur rosyjskiego partyzanta, niemiecki pojazd IFV Boxer, dodatkowe przedmioty kosmetyczne oraz usprawnienia oprawy audiowizualnej.

Na start zmagań w stylu battle royale (tryb Recon) poczekamy do momentu wprowadzenia aktualizacji 0.4, czyli do stycznia przyszłego roku (nowa zawartość będzie publikowana raz w miesiącu). World War 3 w finalnej wersji zaoferuje nam choćby pięć trybów rozgrywki, dziewięć map i ponad czterdzieści broni. Nie zabraknie również pokaźnej liczby przedmiotów kosmetycznych i zestawu gadżetów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 25 listopada 2018, 17:26   EastClintwood
@Asturas
Ten silnik jest tragiczny z takich samych powodów zwróciłem Insurgency: Sandstorm, bylo po prostu niegrywalne.
niedziela, 25 listopada 2018, 11:33   Asturas
Chciałbym żeby gra została rozwinięta i dopracowana. Jednocześnie uważam, że popełniłem wielki błąd, że kupiłem WW3 we wczesnym dostępie. Chyba to był ostatni raz kiedy dałem się nabrać na kupno niedorobionej gry. I gry na silniki Unreal. Nie wiem czy to jest kwestia nieumiejętnego używania go przez twórców gier czy po prostu jest tak słaby, ale gry na nim są brzydkie i tragicznie zoptymalizowane.
sobota, 24 listopada 2018, 22:06   V1nci
Poczekam aż trafi do bety i kupuje.
sobota, 24 listopada 2018, 15:57   Kordianbolszewik
@taz159357 "Ja tam wierzę że Polacy osiągną sukces" Panie prezydencie tu są ludzie za młodzi na pański elektorat. Proszę szukać na Frondzie. Ludzie przestańcie bronić gier EA, bo wspieramy twórców, Ea to gra może być niedopracowana. Obudźcie się! Takie gadanie doprowadziło do tego, że mamy wieczne bety za 60$.
sobota, 24 listopada 2018, 12:16   DeadlyAlpaka
@Laschlo Eft niewypałem dlaczego? Gram 7 miesięcy i nie narzekam. Jak na betę jest już w grywalnym stanie. Chociaż biorąc pod uwagę to co twórcy planowali jeszcze przed betą to faktycznie można uznać za niewypał.
piątek, 23 listopada 2018, 20:28   konio52
Z całym szacunkiem, ta gra nie ma szans z BF.
piątek, 23 listopada 2018, 20:23   kacperos111
Dziadostwo.
piątek, 23 listopada 2018, 20:02   Laschlo
Głupoty cały czas gadasz. Squad czy RS2 Vietam też po 1500-2000 osób gra dziennie. Escape from Tarkov to jeden z największych nie wypałow ostatnich lat. Nawet nie chcą dać go na Steam EA. Jeżeli twierdzisz że strzelanie w tej grze jest źle to chyba grasz głównie w Duck Hunter. Jprd
piątek, 23 listopada 2018, 19:59   taz159357
Ja tam wierzę że Polacy osiągną sukces. Ciekawi mnie ta mapa w smoleńsku. Czyżby będziemy sie ganiac z Ruskami dookoła tu-154?
piątek, 23 listopada 2018, 18:20   Galbraith
Takie to walory early accessa. Lepiej wygląda closed beta na takie niedociągnięcia.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z