Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWarhammer: Chaosbane – Bliski krewny Diablo... [WIDEO]

hraboll sobota, 10 listopada 2018, 13:35 News

...NIE zmierza na urządzenia mobilne. Opublikowano nowy materiał z rozgrywki.

Zapowiedź mobilnego Diablo rozczarowała naprawdę szerokie grono fanów interaktywnej rozrywki. Podczas gdy Blizzard stara się wypić nawarzone piwo, francuskie studio Eko Software (How to Survive) pracuje nad grą, która może umilić nam czas oczekiwania na pełnoprawną odsłonę „diabelskiego” cyklu.

Przedstawione na początku czerwca Warhammer: Chaosbane prócz potyczek z hordami krwiożerczych bestii zaoferuje nam także podróż do najciekawszych zakątków Starego Świata. Co istotne, do wspólnej zabawy możemy zaprosić innych sympatyków popularnego uniwersum (kooperacja w wariancie sieciowym i lokalnym). Poniższy materiał wideo pozwala zapoznać się zarówno z podstawową mechaniką rozgrywki, jak i umiejętnościami walecznego Konrada Vollena. Kapitan to jedna z czterech grywalnych postaci, z których każda posiada własny zestaw zdolności aktywnych i pasywnych. Efektywna eksterminacja potworów pozwoli nam na aktywację wyjątkowo potężnych ataków (mechanika Bloodlust Meter). Warto zauważyć, że Vollen to postać stworzona do bezpośredniej konfrontacji z wrogiem.

Warhammer: Chaosbane pojawi się w 2019 roku na PC, PS4 i XBO. Stosunkowo niedawno developer zapewnił, że gra nie trafi na urządzenia mobilne. Ot, nawiązanie do szumu, jaki wytworzył się wokół Diablo Immortal.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 11 listopada 2018, 18:31   Skavrox
Reign of Terror to faktycznie super mod, jak i samo Grim Dawn.
niedziela, 11 listopada 2018, 17:31   cali
Najlepiej upadek Blizzarda wykorzysta Path of Exile bo w grudniu na PS4 za darmo nawet bez abonamentu. Każdy zagra kto pobierze grę. Gra jest rozbudowywana a Diablo 3 nie doczekał się większego wsparcia w
rozszerzeniu rozgrywki poza DLC czy balansie.
niedziela, 11 listopada 2018, 17:25   cali
Najlepszy fanowski remaster Diablo 2 to Reign of Terror jako mod do Grim Dawn. Lokacje, dźwięki, postacie, stworki, umiejętności i inne przeniesione. Lepszy niż mod na silniku Starcrafta 2 bo wykorzystuje oryginalne pliki z Diablo 2.
niedziela, 11 listopada 2018, 13:39   freynir
Jak wcześniej wspomniał Rzeziblacha, wygląda jak jakiś mod do remasterowanego D2 albo Kult:Heretic Kingdoms. Na Bogów Chaosu- niech rzeź się rozpęta!
sobota, 10 listopada 2018, 19:38   Bronnson
Praise Sigmar!!!
sobota, 10 listopada 2018, 15:38   Xellar
Czekam! Brakuje mi gier z akcją osadzoną w Starym Świecie.
sobota, 10 listopada 2018, 15:13   Marcin2796
Gdzie mój młot?!
sobota, 10 listopada 2018, 15:10   Maciejka01
O Sigmarze...TAAAAAK!
sobota, 10 listopada 2018, 14:19   heros34
Tak ogólnie to dwa błędziki się wkradły - winno być Chaosbane zamiast Choasbane :)
sobota, 10 listopada 2018, 14:11   SerwusX
Tak powinno wyglądać Diablo 3.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z