Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Jurassic World Evolution: Nowy dodatek jeszcze w listopadzie [WIDEO]

deina piątek, 9 listopada 2018, 8:35 News

Doktor Henry Wu zaprasza do zabawy genami. 

Frontier Development zapowiedziało, że już 20 listopada pojawi się nowe DLC do Jurassic World Evolution na wszystkie platformy – PC, PS4 i Xboksa One. W dodatku Secrets of dr Wu w tytułową rolę, tak jak w kinowych „Parkach Jurajski”, wcieli się BD Wong.

DLC umożliwi graczom dostęp do dwóch tajnych placówek badawczych, w których zespół pod nadzorem kontrowersyjnego genetyka, doktora Wu, pracuje nad nową generacją hybrydowych dinozaurów (najwyraźniej jajogłowi wciąż nie nauczyli się na błędach). Przyjdzie nam zapanować nad nieuniknionym chaosem, zdobywać nowe surowce i przeczesywać wykopaliska. Nie zabraknie też nowych gatunków gadów: trzech hybryd stworzonych przez ekipę doktora Wu (stegoceratopsa, ankylodokusa i spinoraptora) i dwóch innych – olorotytana i troodona. Dostaniemy ponadto dostęp do dodatkowych opcji, dzięki którym m.in. przyjrzymy się z bliska modyfikacjom genetycznym indominusa reksa. Dodatek wyceniono na 14,99 euro.

Jednocześnie z premierą DLC pojawi się bezpłatna aktualizacja, dodająca cykl dobowy, a także nowe wzorce zachowań zwierząt – w stadzie i podczas odpoczynku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 listopada 2018, 17:23   rahiemur
Kolejny? Żeby to był chociaż dobry dino tycon.
piątek, 9 listopada 2018, 14:06   Bluearga
Chyba ich pogrzało z tym płatnym DLC. Generalnie JWE to największe rozczarowanie 2018 roku. Ciekawa jestem czy w końcu zmienia ten beznadziejny system walki miedzy dinozaurami czy nie, bo to największa bolączka tejże gry. Drugą jest brak opcji zabijania dino. Generalnie wyszedł kolejny Dino Tycoon, totalnie zmarnowany potencjał...

O autorze

deina

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
1

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
40

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z