Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Sezon czwarty przyniesie marokańskie siły specjalne

Wokulski środa, 7 listopada 2018, 13:03 News

Wind Bastion, bo taki tytuł otrzyma nowa operacja, porwie nas w afrykańskie góry.

Jak oznajmił światu Ubisoft, następną formacją dostępną w grze zostanie GIGR – marokańska Groupe d'Intervention de La Gendarmerie Royale. Jej naszywki nosić będzie obowiązkowa dwójka operatorów – dowódca mogący walczyć w roli obrońcy oraz odpowiedzialna za atak specjalistka od walki w środowiskach naturalnych. Równie egzotycznie zapowiada się nowa mapa – aktualizacja ma nas zaprowadzić do fikcyjnej ceglanej cytadeli mieszczącej się w górach Atlas.

Twórcy nie byliby sobą, gdyby nie zapewnili również, że wysokogórska okolica pozwoli nam odwiedzić „niezrównane” obiekty wojskowe. Widok rozpościerający się z dachu poplątanej cytadeli sprawi ponoć, że trudno będzie się skupić na walce. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać do finałów Pro League (17 i 18 listopada), podczas których Ubisoft rzuci na nowy sezon nieco więcej światła.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 listopada 2018, 14:13   michnaj
@kacperos111
Hej hejtem ale działania Ubi w obrębie tej konkretnej gry są godne pożałowania i sprawiają wrażenie że producent próbuje ją jak najszybciej zabić. Oczywiście notoryczne bugi, desync i atak lootboxów nie przeszkadzają klientowi który ucieka z CSGO ale ostatnia sprawa z cenzurą mówi już chyba sama za siebie.
czwartek, 8 listopada 2018, 8:21   kacperos111
@michnaj
Hejt na ubi dalej w modzie?
środa, 7 listopada 2018, 21:40   michnaj
A więc dalej trwa reanimacja tak okaleczonej przez wydawcę gry? Ten produkt miał potencjał na detronizację CSGO i Overwatcha gdyby tylko prawa do marki miałą jakaś inna firma...
środa, 7 listopada 2018, 15:53   KERMI
Proponuje, aby wszyscy agenci byli rasy żółtej, jak szaleć pod chiny do szaleć na maxa.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Rainbow Six Siege: Poznajcie nowych operatorów [WIDEO]

News
poniedziałek, 19 listopada 2018

rainbow-six-siege-poznajcie-nowych-operatorow-wideo Dołączą do gry wraz z dodatkiem Wind Bastion.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z