Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Sezon czwarty przyniesie marokańskie siły specjalne

Wokulski środa, 7 listopada 2018, 13:03 News

Wind Bastion, bo taki tytuł otrzyma nowa operacja, porwie nas w afrykańskie góry.

Jak oznajmił światu Ubisoft, następną formacją dostępną w grze zostanie GIGR – marokańska Groupe d'Intervention de La Gendarmerie Royale. Jej naszywki nosić będzie obowiązkowa dwójka operatorów – dowódca mogący walczyć w roli obrońcy oraz odpowiedzialna za atak specjalistka od walki w środowiskach naturalnych. Równie egzotycznie zapowiada się nowa mapa – aktualizacja ma nas zaprowadzić do fikcyjnej ceglanej cytadeli mieszczącej się w górach Atlas.

Twórcy nie byliby sobą, gdyby nie zapewnili również, że wysokogórska okolica pozwoli nam odwiedzić „niezrównane” obiekty wojskowe. Widok rozpościerający się z dachu poplątanej cytadeli sprawi ponoć, że trudno będzie się skupić na walce. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać do finałów Pro League (17 i 18 listopada), podczas których Ubisoft rzuci na nowy sezon nieco więcej światła.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 listopada 2018, 14:13   michnaj
@kacperos111
Hej hejtem ale działania Ubi w obrębie tej konkretnej gry są godne pożałowania i sprawiają wrażenie że producent próbuje ją jak najszybciej zabić. Oczywiście notoryczne bugi, desync i atak lootboxów nie przeszkadzają klientowi który ucieka z CSGO ale ostatnia sprawa z cenzurą mówi już chyba sama za siebie.
czwartek, 8 listopada 2018, 8:21   kacperos111
@michnaj
Hejt na ubi dalej w modzie?
środa, 7 listopada 2018, 21:40   michnaj
A więc dalej trwa reanimacja tak okaleczonej przez wydawcę gry? Ten produkt miał potencjał na detronizację CSGO i Overwatcha gdyby tylko prawa do marki miałą jakaś inna firma...
środa, 7 listopada 2018, 15:53   KERMI
Proponuje, aby wszyscy agenci byli rasy żółtej, jak szaleć pod chiny do szaleć na maxa.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z