Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStar Citizen: Squadron 42 – Nowy zwiastun pełen gwiazd ekranu i gameplay [WIDEO]

Witold czwartek, 11 października 2018, 14:04 News
pc

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie się podziały te wszystkie miliony ze zbiórek, to chyba mamy odpowiedź.

Na Citizenconie, imprezie organizowanej przez Cloud Imperium Games, zaprezentowano nowy trailer Squadronu 42, modułu Star Citizena przeznaczonego dla pojedynczego gracza i opowiadającego historię walki Zjednoczonego Imperium Ziemi z Vanduulami, swoistymi kosmicznymi Hunami. Można dziwić się kwocie zebranej przez twórców, śmiać się z ich problemów z funduszami, ale trzeba przyznać, że po zwiastunie widać wyłożone na jego produkcję pieniądze.

Oprócz kilku widowiskowych scen oraz klimatu nieco poważniejszego sci-fi wrażenie robi obsada – w ciągu niespełna trzech minut przez ekran przewijają się: Mark Hamill (wracając w ten sposób w klimaty Wing Commandera), Garry Oldman, Henry Cavill (niegdyś Superman, a teraz wiedźmin Geralt), Gillian Anderson (agentka Scully w „Z Archiwum X”), a także Mark Strong, Ben Mendelsohn, John Rhys-Davies, Liam Cunningham oraz Andy Serkis (chociaż jego akurat raczej nie zobaczycie, bo swoim zwyczajem zajmuje się mocapem i dubbingiem). Przyznajcie, że rzadko jest w naszej branży okazja, aby wymienić tyle głośnych nazwisk w jednym zdaniu. Skoro już wiecie kogo wypatrywać, to obejrzyjcie:

Jako że mówimy o Star Citizenie, nie warto było nastawiać się na podanie jakiejkolwiek daty premiery. W grudniu jednak pojawić się ma harmonogram produkcji, z którego dowiemy się może czegoś więcej.

Oprócz tego na imprezie zaprezentowano nowe funkcje, które do flagowego tytułu Cloud Imperium Games doda nowy patch 3.3. Pojawi się m.in. możliwość użycia kamerki internetowej w celu zsynchronizowania mimiki bohatera z naszą czy nowe misje dla trybu FPS. Także wydajność gry ma zostać znacząco poprawiona. 

Na gameplayu z Citizenconu możemy zobaczyć, jak nowa zawartość sprawdza się w akcji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 października 2018, 19:19   zadymek
Czy to tylko ja czy jakiś taki bezjajeczny ten trailer? Wolniutki, spokojniutki, ślamazarny wręcz, a to niby ma być o space commandoes czy coś...
piątek, 12 października 2018, 11:58   lAtarenl
@McGrave Mieli powolny start? Na start mieli więcej pieniędzy niż twórcy Elite, którzy nie wybrali silnika "bo ładnie wygląda, więc dobrze sprzeda kickstartera", a potem mamy się cieszyć, że dodają Object Container Streaming, który jest potrzebny przez ICH zły wybór silnika? No proszę Cię xD Chris Roberts musi wylecieć jak przy Freelancerze, przejmie ktoś kompetentny, i może wtedy to sie uda.
piątek, 12 października 2018, 2:38   McGrave
@Xellar - tylko że zaczynali z małym zespołem i ludzi zbierali latami więc start był nienaturalnie powolny + mają rozibty team na dwie gry i support + dobiły ich streach goals na które ludzie sami wyłożyli pieniądze i nie wiem czy się przy tym zastanawiali nad tym jak może to wpłynąć na tempo prac. Myślę że mają jeszcze ze 2 lata zanim ludzie naprawdę zaczną tracić nadzieję że coś z tego będzie. BTW niedługo ma być dodany Object Container Streaming co ma dać mega boosta jeśli chodzi o wydajność - zobaczymy
czwartek, 11 października 2018, 22:09   kosiarz007
To jest na konsoli, czy na piecu w końcu? Troche ciężko się to ogląda w 25 fpsach
czwartek, 11 października 2018, 21:47   orzel286
"Jeżeli zastanawialiście się, gdzie się podziały te wszystkie miliony ze zbiórek, to chyba mamy odpowiedź." - ta, poszły na ten trailer XDDDDDDDDDDDDDD
czwartek, 11 października 2018, 20:53   ZiomekGit
To już by film fabularny zrobili, skoro takich aktorów mają. Wyszłoby taniej, szybciej i z lepszym efektem.
czwartek, 11 października 2018, 20:42   mac1991seth
Znane nazwiska to jedno, czy są dobrymi aktorami głosowymi to często inna sprawa.
czwartek, 11 października 2018, 20:17   arianrod
Och tak, tego brakowało - kolejnego męczennika poprawności politycznej. Bo chociaż w zwiastunie nie ma czarnych, to przecież mogli by być... Kiedyś ci wszyscy bojownicy z poprawnością polityczną byli zabawni, później zrobili się nudni, a teraz widzę, że wkroczyli w etap bycia żałosnymi. Ciekawe, gdzie dotrą dalej.
czwartek, 11 października 2018, 20:14   VenomPlug
@Xellar To to, to jest tak jak Kazik kiedyś nieśmiertelnie powiedział: "artysta syty nie ma nic do powiedzenia, chce picia i jedzenia, nie chce nic zmieniać". I w ten sposób projekt stoi. Pokażą znanych aktorów ("O rety, Mark Hamill!!1" - mówią entuzjastyczne komentarze pod trailerem), ładnie renderowany filmik, lajki im za to polecą a gry, ba nawet tego jednego modułu, jak nie było tak ni ma.
czwartek, 11 października 2018, 19:42   Muidus
@Dropson nie jestem prawakiem, pewnie w ten sposób można było nazwać ciebie lewakiem. A śmiać można się śmiać mogę się z tego, że bez przymusu nie ma czarnych jak z tego mema ,,nie można obwinąć współczesnych Niemców o zbrodnie ich przodków" https:www.wykop.pl/link/4580739/ponad-polowa-niemcow-chcialaby-wyemigrowac-powodem-spokojniejsze-zycie/ specjalnie daje poboczny do omawianego mema wykopek, bo to też jest śmieszne. Samego mema znajdziesz w komentarzach

O autorze

Witold

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
36

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z