Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Fragmenty rozgrywki z trybu zombie, nowe zwiastuny [WIDEO]

Cursian czwartek, 11 października 2018, 11:27 News

Zombiaki trafiły do pudła. Nie byle jakiego.

Premiera Black Ops 4 już jutro, ale twórcy nie zamierzają zatrzymywać machiny promocyjnej. Do sieci trafiły właśnie dwa nowe zwiastuny. Pierwszy z nich prezentuje tryb Blackout, czyli tutejsze battle royale, zaś drugi daje nam przedsmak kolejnej mapy do trybu zombie (wcześniej pokazano jej zwiastun fabularny). Tym razem zgniłki opanują słynne więzienie na wyspie Alcatraz. Jeśli wydaje się wam, że gdzieś już to widzieliście, to macie rację – Blood of the Dead będzie odświeżoną wersją Mob of the Dead z Black Ops 2. Na wypadek, gdybyście przegapili materiał poświęcony mapie osadzonej w starożytności, możecie go zobaczyć TUTAJ).

Serwis IGN przygotował kilka filmików, dzięki którym możemy przekonać się, jak masakrowanie zombiaków wygląda w praktyce:

Jeśli planujecie grać w Black Ops 4 na pecetach, zapoznajcie się z wymaganiami sprzętowymi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 października 2018, 17:01   TonySoprano
Serwery już działają. Ci co mają wersję pudełkowe mogą już grać. Już na początku zaczyna się faworyzowanie poszczególnych grup graczy
czwartek, 11 października 2018, 12:23   toyminator
Wow..zombie materializujące się z ziemi..i z ściany..Ten silnik mnie przeraża

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
36

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z