Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Poznamy przeszłość bohaterów gry dzięki komiksom

El_Pachon czwartek, 11 października 2018, 8:52 News

Activision przygotowało smaczny kąsek dla fanów cyklu.

Jak powszechnie wiadomo, najnowsza odsłona Black Ops porzuciła tradycyjną kampanię dla pojedynczego gracza (w jej miejscu pojawi się inne rozwiązanie) na rzecz starć wieloosobowych. Mimo to wydawca gry postanowił  dać nam lepszy wgląd w historie poszczególnych postaci i realizuje to postanowienie, publikując serię krótkich komiksów – po jednym dla każdego z grywalnych specjalistów. Na podobny ruch zdecydował się kiedyś Blizzard ze swoim Overwatchem, czym zresztą udało mu się wywołać nieco kontrowersji wokół jednej z bohaterek. W przypadku Black Ops 4 nie ma mowy o podobnych emocjach, ale trzeba za to przyznać, że zeszyty są ładnie ilustrowane, a przedstawione w nich opowieści są napisane zaskakująco dobrze i dodają postaciom dodatkowej głębi.

W tym momencie na oficjalnej stronie gry można przeczytać pięć zeszytów (wyłącznie w języku angielskim), a pięć kolejnych ma być dostępnych wkrótce. Każdy z nich można obejrzeć on-line albo pobrać za darmo na dowolne urządzenie, które jest w stanie wyświetlać pliki w formacie PDF.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 października 2018, 16:52   mosieznypatyczak
Ja to bym wolał poznać przeszłość bohaterów gry w samej grze, ale ja to dziwny jestem...

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z