Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Poznamy przeszłość bohaterów gry dzięki komiksom

El_Pachon czwartek, 11 października 2018, 8:52 News

Activision przygotowało smaczny kąsek dla fanów cyklu.

Jak powszechnie wiadomo, najnowsza odsłona Black Ops porzuciła tradycyjną kampanię dla pojedynczego gracza (w jej miejscu pojawi się inne rozwiązanie) na rzecz starć wieloosobowych. Mimo to wydawca gry postanowił  dać nam lepszy wgląd w historie poszczególnych postaci i realizuje to postanowienie, publikując serię krótkich komiksów – po jednym dla każdego z grywalnych specjalistów. Na podobny ruch zdecydował się kiedyś Blizzard ze swoim Overwatchem, czym zresztą udało mu się wywołać nieco kontrowersji wokół jednej z bohaterek. W przypadku Black Ops 4 nie ma mowy o podobnych emocjach, ale trzeba za to przyznać, że zeszyty są ładnie ilustrowane, a przedstawione w nich opowieści są napisane zaskakująco dobrze i dodają postaciom dodatkowej głębi.

W tym momencie na oficjalnej stronie gry można przeczytać pięć zeszytów (wyłącznie w języku angielskim), a pięć kolejnych ma być dostępnych wkrótce. Każdy z nich można obejrzeć on-line albo pobrać za darmo na dowolne urządzenie, które jest w stanie wyświetlać pliki w formacie PDF.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 października 2018, 16:52   mosieznypatyczak
Ja to bym wolał poznać przeszłość bohaterów gry w samej grze, ale ja to dziwny jestem...

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Call of Duty: Black Ops 4 – Wygląda na to, że do gry niedługo zawitają dwie odświeżone mapy

News
piątek, 23 listopada 2018

call-of-duty-black-ops-4--wyglada-na-to-ze-do-gry-niedlugo-zawitaja-dwie-odswiezone-mapy Ktoś ma ochotę na nocne ćwiczenia w Guantanamo lub podróż do deszczowej Hiszpanii?

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z