Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Poznamy przeszłość bohaterów gry dzięki komiksom

El_Pachon czwartek, 11 października 2018, 8:52 News

Activision przygotowało smaczny kąsek dla fanów cyklu.

Jak powszechnie wiadomo, najnowsza odsłona Black Ops porzuciła tradycyjną kampanię dla pojedynczego gracza (w jej miejscu pojawi się inne rozwiązanie) na rzecz starć wieloosobowych. Mimo to wydawca gry postanowił  dać nam lepszy wgląd w historie poszczególnych postaci i realizuje to postanowienie, publikując serię krótkich komiksów – po jednym dla każdego z grywalnych specjalistów. Na podobny ruch zdecydował się kiedyś Blizzard ze swoim Overwatchem, czym zresztą udało mu się wywołać nieco kontrowersji wokół jednej z bohaterek. W przypadku Black Ops 4 nie ma mowy o podobnych emocjach, ale trzeba za to przyznać, że zeszyty są ładnie ilustrowane, a przedstawione w nich opowieści są napisane zaskakująco dobrze i dodają postaciom dodatkowej głębi.

W tym momencie na oficjalnej stronie gry można przeczytać pięć zeszytów (wyłącznie w języku angielskim), a pięć kolejnych ma być dostępnych wkrótce. Każdy z nich można obejrzeć on-line albo pobrać za darmo na dowolne urządzenie, które jest w stanie wyświetlać pliki w formacie PDF.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 października 2018, 16:52   mosieznypatyczak
Ja to bym wolał poznać przeszłość bohaterów gry w samej grze, ale ja to dziwny jestem...

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Call of Duty: Black Ops 4 – Imponujące wyniki sprzedaży z pierwszego weekendu

News
czwartek, 18 października 2018

call-of-duty-black-ops-4--imponujace-wyniki-sprzedazy-zpierwszego-weekendu Activision nie przestaje chwalić się sukcesem najnowszej odsłony swojej flagowej serii.

Komentarzy:
29

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
13

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z