Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops 4 – Poznamy przeszłość bohaterów gry dzięki komiksom

El_Pachon czwartek, 11 października 2018, 8:52 News

Activision przygotowało smaczny kąsek dla fanów cyklu.

Jak powszechnie wiadomo, najnowsza odsłona Black Ops porzuciła tradycyjną kampanię dla pojedynczego gracza (w jej miejscu pojawi się inne rozwiązanie) na rzecz starć wieloosobowych. Mimo to wydawca gry postanowił  dać nam lepszy wgląd w historie poszczególnych postaci i realizuje to postanowienie, publikując serię krótkich komiksów – po jednym dla każdego z grywalnych specjalistów. Na podobny ruch zdecydował się kiedyś Blizzard ze swoim Overwatchem, czym zresztą udało mu się wywołać nieco kontrowersji wokół jednej z bohaterek. W przypadku Black Ops 4 nie ma mowy o podobnych emocjach, ale trzeba za to przyznać, że zeszyty są ładnie ilustrowane, a przedstawione w nich opowieści są napisane zaskakująco dobrze i dodają postaciom dodatkowej głębi.

W tym momencie na oficjalnej stronie gry można przeczytać pięć zeszytów (wyłącznie w języku angielskim), a pięć kolejnych ma być dostępnych wkrótce. Każdy z nich można obejrzeć on-line albo pobrać za darmo na dowolne urządzenie, które jest w stanie wyświetlać pliki w formacie PDF.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 11 października 2018, 16:52   mosieznypatyczak
Ja to bym wolał poznać przeszłość bohaterów gry w samej grze, ale ja to dziwny jestem...

O autorze

El_Pachon

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
36

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z