Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Symulator fotografa

DavyStrange sobota, 15 września 2018, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: Spider-Man, tryb fotografa w Spider-Manie i niepoprawna optymistka Lara Croft.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 17 września 2018, 21:23   Scorpix
@pizero
For Honor
poniedziałek, 17 września 2018, 19:53   pizero
Czy ktoś może mi powiedzieć z czego jest pierwszy gif z 10 strony?
niedziela, 16 września 2018, 23:39   Kuba3003
Jak dla mnie, dobry NFS skończył się na MW 2005
niedziela, 16 września 2018, 21:49   Pipes
Ok, chyba że tak. Dla mnie właśnie tak dobry dopiero był Spider-Man 3 ;) Te kolejne też znam, a ten... no cóż. I tak mam mało czasu na gry :)
niedziela, 16 września 2018, 21:19   Scorpix
@Pipes
Chodzi mi o 2. W wersji konsolowej nie było żadnych znaczków. Ogólnie wersja PC była gorsza pod wieloma względami. Gdy zacząłem grać w Marvel Spider-Mana początkowo nie wierzyłem, że tak świetnie to wszystko oddano. Zobaczymy jak rozwinie się trylogia, bo Insomniac już pokazał, że mają patent na ciekawe opowieści ze Spider-Manem.
niedziela, 16 września 2018, 21:13   Pipes
@ScorpixChyba masz na myśli Spider-Mana 3, bo dwójeczka to była dość nędzna jeśli chodzi o huśtanie - bujałeś się tylko po specjalnych znaczkach ;) Ogólnie szkoda, że ten nowy tylko na PS4 jest...
niedziela, 16 września 2018, 19:08   Scorpix
@Mamutt333P
Jeśli chcesz poczuć podobnie przy bujaniu siecią po Manhattanie, to jedyną alternatywą jest Spider-Man 2 z 2004 roku, z którego nowy Marvel Spider-Man wziął nie tylko system poruszania siecią (który udoskonalił), ale również system walki (również usprawniony).
niedziela, 16 września 2018, 18:43   Mamutt333P
Ja nie mam jak grać w nowego Spider-Mana, to sobie odpalam z płytek Web of Shadows i Shattered Dimensions i jeszcze kupiłem klucze Steam Amazing Spider-Manów. Wiadomo, że nie to samo, ale zawsze można pobujać się na linie. I jeszcze mam Spider-Mana: Friend or Foe, matko, ile się w to grywało za dzieciaka.
niedziela, 16 września 2018, 18:08   Pussynator
@kondiq91
@DarZ
"To jeden, wielki krąg życia Simba."
niedziela, 16 września 2018, 17:44   kondiq91
@DarZ Nie rozumiem narzekania. Jak nie pasuje, można nie otwierać tego typu newsów. Wiadomo, że po każdej większej premierze będzie ona dominować we wszelkich memach, screenach, gifach. Tak było z GTA V, nową Zeldą, MGS V i wieloma innymi grami. To normalny cykl.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Counter-Strike jest jak chciwa kobieta

News
sobota, 17 listopada 2018

nadgodziny-counter-strike-jest-jak-chciwa-kobieta W dzisiejszych Nadgodzinach: walizka z Hitmana, Monopoly dla milenialsów i Gary.

Komentarzy:
15

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z