Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Symulator fotografa

DavyStrange sobota, 15 września 2018, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: Spider-Man, tryb fotografa w Spider-Manie i niepoprawna optymistka Lara Croft.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 17 września 2018, 21:23   Scorpix
@pizero
For Honor
poniedziałek, 17 września 2018, 19:53   pizero
Czy ktoś może mi powiedzieć z czego jest pierwszy gif z 10 strony?
niedziela, 16 września 2018, 23:39   Kuba3003
Jak dla mnie, dobry NFS skończył się na MW 2005
niedziela, 16 września 2018, 21:49   Pipes
Ok, chyba że tak. Dla mnie właśnie tak dobry dopiero był Spider-Man 3 ;) Te kolejne też znam, a ten... no cóż. I tak mam mało czasu na gry :)
niedziela, 16 września 2018, 21:19   Scorpix
@Pipes
Chodzi mi o 2. W wersji konsolowej nie było żadnych znaczków. Ogólnie wersja PC była gorsza pod wieloma względami. Gdy zacząłem grać w Marvel Spider-Mana początkowo nie wierzyłem, że tak świetnie to wszystko oddano. Zobaczymy jak rozwinie się trylogia, bo Insomniac już pokazał, że mają patent na ciekawe opowieści ze Spider-Manem.
niedziela, 16 września 2018, 21:13   Pipes
@ScorpixChyba masz na myśli Spider-Mana 3, bo dwójeczka to była dość nędzna jeśli chodzi o huśtanie - bujałeś się tylko po specjalnych znaczkach ;) Ogólnie szkoda, że ten nowy tylko na PS4 jest...
niedziela, 16 września 2018, 19:08   Scorpix
@Mamutt333P
Jeśli chcesz poczuć podobnie przy bujaniu siecią po Manhattanie, to jedyną alternatywą jest Spider-Man 2 z 2004 roku, z którego nowy Marvel Spider-Man wziął nie tylko system poruszania siecią (który udoskonalił), ale również system walki (również usprawniony).
niedziela, 16 września 2018, 18:43   Mamutt333P
Ja nie mam jak grać w nowego Spider-Mana, to sobie odpalam z płytek Web of Shadows i Shattered Dimensions i jeszcze kupiłem klucze Steam Amazing Spider-Manów. Wiadomo, że nie to samo, ale zawsze można pobujać się na linie. I jeszcze mam Spider-Mana: Friend or Foe, matko, ile się w to grywało za dzieciaka.
niedziela, 16 września 2018, 18:08   Pussynator
@kondiq91
@DarZ
"To jeden, wielki krąg życia Simba."
niedziela, 16 września 2018, 17:44   kondiq91
@DarZ Nie rozumiem narzekania. Jak nie pasuje, można nie otwierać tego typu newsów. Wiadomo, że po każdej większej premierze będzie ona dominować we wszelkich memach, screenach, gifach. Tak było z GTA V, nową Zeldą, MGS V i wieloma innymi grami. To normalny cykl.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Czujesz się wypoczęty

News
przedwczoraj

nadgodziny-czujesz-sie-wypoczety W dzisiejszych Nadgodzinach: pauzowanie gier, majestatyczny ptak i romantyczny Krieg.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z