Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITSteam: Wielki powrót gier dla dorosłych

hraboll wtorek, 11 września 2018, 18:36 News

„Wydaje się, że Negligee: Love Stories będzie pierwszą nieocenzurowaną grą erotyczną na Steamie...”.

W ubiegły czwartek Valve wprowadziło nowe sposoby filtrowania treści dostępnych na Steamie. Tym samym został spełniony warunek powrotu erotycznych visual novels do oferty sklepu. Grą właśnie takiego rodzaju jest Negligee: Love Stories. które zostanie wydane na Steamie już 15 września (przynajmniej taka data figuruje na sklepowej podstronie). Co ciekawe, dzieło ekipy Dharker Studios nie zostanie ocenzurowane w żaden sposób.

Steam wydał oficjalną zgodę... Negligee: Love Stories zostanie wydane na Steamie w piątek [15 września to sobota – dop. red.] w 100% nieocenzurowanej wersji.


Naturalnie developer spełnił nowo wprowadzony wymóg dokładniejszego opisywania treści zawartych w sprzedawanej grze. I tak Negligee oferuje cztery historie, które zawierają „dialogi o tematyce seksualnej, interakcje seksualne oraz nagość”. Dwa ostatnie elementy zostaną zaprezentowane na obrazkach. Gra porusza też tematykę związków homoseksualnych, nimfomanii, prostytucji czy cudzołóstwa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 13 września 2018, 22:49   silvver
@Michalius nie masz co robić tylko podglądać w co grają twoi znajomi? :P
czwartek, 13 września 2018, 9:51   ZurekKun
Może sam wybór 1 gry 'dla dorosłych' jest dziwny, ale sam fakt jest dość istotnym krokiem na steamie. O ile nikt się nie przyczepi to nie będzie większych problemów w przyszłości z większymi produkcjami które takie elementy będą zawierać, bo po prostu walną odpowiedni filtr wyświetlania.
czwartek, 13 września 2018, 9:49   ZurekKun
@Michalius 1. Można włączyć opcję że jesteś cały czas 'online' ale znajomi nie widzą w co grasz. 2. Steam od jakiegoś czasu automatycznie ustawia wyświetlanie gier/czasu jako prywatne, wchodząc w profil nie zobaczą tych informacji, można to oczywiście zmienić. I nie jestem pewien, czy sam czas gier oddzielnie można wyłączyć pozostawiając same grane/posiadane gry widoczne. Ale to już najmniejszy problem. Więc podsumowanie: Jak ktoś się wstydzi w coś grać będąc jednocześnie online to jest taka opcja. Ta daaam
środa, 12 września 2018, 20:15   CYBERTRIBAL
HHHUUURRRRAAAA,będzie można w końcu oglądać animkowe cycuszki bez jakichś obejść wyłączających cenzurę.
środa, 12 września 2018, 14:53   DivideEtImpera
@Michalius Dodatkowo to jak z filmami dla dorosłych. Według anonimowych ankiet ogląda je większość (95% mężczyzn i 80-85% kobiet), ale publicznie przyznaje się zdecydowana mniejszość (20%mężczyzn i mniej niż 10% kobiet). Tak już jest.
środa, 12 września 2018, 14:48   DivideEtImpera
@Michalius To zależy od pruderyjności. Jak ktoś i tak jest piwniczakiem to nic nie bedzie go to obchodzić. Choć raczej nie gram w nukige, a rzadko w eroge to umożliwienie grania w co i jak się chce zawsze cieszy.
Warto zauważyć, że nowy "brak cenzury" na Steamie dotyczy też wielu gier ocenzurowanych/usuniętych ze względu na tematykę, wulgaryzm i brutalność. Nie tylko "hentaice" jak mawiają moi znajomi.PS. Widze, że nagle mamy na forum sporo samców Alfa. >. <
środa, 12 września 2018, 12:23   Michalius
@Tesu jak cie to nie rusza to gratulacje. Ja jednak wolałbym by nikt nie wiedział że gram w VR Kanojo. I wolałbym nie wiedzeć że znajomy gra. Tak mam, co poradzisz.
środa, 12 września 2018, 12:19   Michalius
@lee32147 nie widzą na bieżąco, to duży plus, ale gdy wejdziesz online to twój profil pięknie się uzupełni, pokazując w co ostatnio grałeś i ile czasu przy tym spędziłeś.
środa, 12 września 2018, 12:18   Tesu
@Michalius
A co ma mnie obchodzic, ze znajomi na Steam zobacza, ze gram w np. VR Kanojo?
środa, 12 września 2018, 12:00   Deadwing
The future is now, old man.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z