Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Age of Wonders: Planetfall – Kosmos wzywa [WIDEO]

hraboll niedziela, 9 września 2018, 14:37 News

Najnowsza odsłona zasłużonego cyklu doczekała się pierwszej prezentacji.

Jak już pewnie wiecie, Planetfall porzuca stylistykę klasycznego fantasy na rzecz eksploracji kosmosu. Do zadań gracza będzie należeć m.in. zakładanie i późniejsze rozwijanie kolonii, odkrywanie rzadkich technologii oraz kształtowanie nierzadko skomplikowanych relacji z innymi frakcjami. Cele otrzymywane podczas rozbudowanej kampanii fabularnej można osiągnąć dzięki dyplomacji, podbojom (turowe potyczki) lub „technologii zagłady”. Gra zaoferuje też tryb wieloosobowy.

Age of Wonders: Planetfall zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 września 2018, 0:02   PeaCross
No akurat z sci-fi w HoM&M kontrowersje byly juz lata temu, z powodu grupy niezorientowanych "fanow" kolejne czesci serii coraz bardziej porzucily pochodzace z korzeni uniwersum elementy science fiction. M&M to fantasy tylko z wierzchu
niedziela, 9 września 2018, 21:39   Bronnson
Z drugiej strony takie rzeczy już się zdarzały. I to z niezłym skutkiem (np. Total Annihilation: Kingdoms )
niedziela, 9 września 2018, 21:36   Bronnson
Szczerze mówiąc coś mi w tej zmianie tematyki nie gra. To tak, jakby ktoś wziął markę HoM&M i nagle oznajmił, że najnowsza odsłona będzie utrzymana w klimatach political thrillera osadzonego w czasach wojny w Wietnamie. Nie mówię że będzie źle, ale po co mieszać do tego silnie kojarzony z fantasy tytuł?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Dorosnąć – to zrozumieć, dlaczego Shrek chciał, żeby wszyscy zostawili go w spokoju.
 

Komentarzy:
0

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z