Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Age of Wonders: Planetfall – Kosmos wzywa [WIDEO]

hraboll niedziela, 9 września 2018, 14:37 News

Najnowsza odsłona zasłużonego cyklu doczekała się pierwszej prezentacji.

Jak już pewnie wiecie, Planetfall porzuca stylistykę klasycznego fantasy na rzecz eksploracji kosmosu. Do zadań gracza będzie należeć m.in. zakładanie i późniejsze rozwijanie kolonii, odkrywanie rzadkich technologii oraz kształtowanie nierzadko skomplikowanych relacji z innymi frakcjami. Cele otrzymywane podczas rozbudowanej kampanii fabularnej można osiągnąć dzięki dyplomacji, podbojom (turowe potyczki) lub „technologii zagłady”. Gra zaoferuje też tryb wieloosobowy.

Age of Wonders: Planetfall zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 10 września 2018, 0:02   PeaCross
No akurat z sci-fi w HoM&M kontrowersje byly juz lata temu, z powodu grupy niezorientowanych "fanow" kolejne czesci serii coraz bardziej porzucily pochodzace z korzeni uniwersum elementy science fiction. M&M to fantasy tylko z wierzchu
niedziela, 9 września 2018, 21:39   Bronnson
Z drugiej strony takie rzeczy już się zdarzały. I to z niezłym skutkiem (np. Total Annihilation: Kingdoms )
niedziela, 9 września 2018, 21:36   Bronnson
Szczerze mówiąc coś mi w tej zmianie tematyki nie gra. To tak, jakby ktoś wziął markę HoM&M i nagle oznajmił, że najnowsza odsłona będzie utrzymana w klimatach political thrillera osadzonego w czasach wojny w Wietnamie. Nie mówię że będzie źle, ale po co mieszać do tego silnie kojarzony z fantasy tytuł?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z