Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSMobile Suit Gundam – Wygraj jeden z trzech modeli Gunpla [ZAKOŃCZONY]

Ghost czwartek, 13 września 2018, 12:23 Konkurs
Gundam figurki
Gundam figurki

Jeśli lubisz japońskie roboty, masz szansę wygrania jednej z trzech figurek Gundam.

Modele Gundam (ガンダム), znane również jako Gunpla, to zestawy przedstawiające w unikalny sposób pojazdy i postacie fikcyjnego świata Mobile Suit Gundam autorstwa Bandai. Stały się one popularne wśród miłośników anime-mecha i entuzjastów modeli w Japonii oraz innych krajach Azji. Uniwersum Gundam jest ogromne, dlatego też samych modeli Gunpla są setki, a każdy z nich cechuje się wyjątkowym wyglądem. Samo składanie ich jest fantastyczną formą rozrywki na wiele godzin, a efekt końcowy potrafi zachwycić każdego. Nawet osoby, które z modelarstwem nie miały do tej pory zbyt dużego kontaktu.

Modele Gunpla są nie lada gratką dla kolekcjonerów. Dzięki takim zestawom uczymy się też cierpliwości, logicznego myślenia, rozwijamy zdolności manualne. Świetna zabawa dla każdego! Modele budujemy od podstaw, a każdy składa się z elementów wykonanych z plastiku o najwyższej jakości, które łączymy ze sobą bez użycia kleju. Każdy z modeli Gunpla jest w pełni ruchomy, co daje nieograniczone możliwości jego ustawienia.

W każdym zestawie oprócz samego modelu znajdziemy również wiele dodatków, takich jak broń, akcesoria, naklejki czy też różne warianty budowy samych modeli. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by samodzielnie spersonalizować swojego Gunpla za pomocą farb, tak aby stał się jedyny w swoim rodzaju!

Biorąc udział w konkursie, masz szansę wygrać jedną z trzech figurek:

  • HG 1/144 Gundam Gusion Rebake Full City
  • HG 1/144 Gundam MS-08TX/S Efreet Schneid
  • HG 1/144 Gundam Kimaris Vidar 

Zadaniem konkursowym jest narysowanie, wyrzeźbienie lub zbudowanie własnej wersji robota z uniwersum Gundam i opisanie go. Link do pracy zamieszczonej publicznie w internecie wraz z opisem musi się zmieścić w jednym komentarzu pod tym newsem.

Na propozycje czekamy do niedzieli włącznie (9 września do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Nagrody możecie obejrzeć poniżej.

HG 1/144 Gundam Gusion Rebake Full City

(Klinknij, aby powiększyć)

 

HG 1/144 Gundam MS-08TX/S Efreet Schneid
(Klinknij, aby powiększyć)

HG 1/144 Gundam Kimaris Vidar 

(Klinknij, aby powiększyć)


Jeżeli modele te przypadły wam do gustu, możecie znaleźć je (a także wiele innych) TUTAJ.

Fundatorem nagród w konkursie jest Gundam Polska.

Laueraci

Gdybyśmy mieli więcej nagród to modele otrzymałoby co najmniej 11 osób. Niestety mogliśmy wybrać tylko 3. Po długich rozważaniach zdecydowalismy się wyłonić następujacych finalistów:

HG 1/144 Gundam Gusion Rebake Full City
Aviosv6 - https://imgur.com/a/MNKLDcF

HG 1/144 Gundam MS-08TX/S Efreet Schneid
Noobi - https://imgur.com/18yNsFG

HG 1/144 Gundam Kimaris Vidar
Fandir - https://imgur.com/a/T0jxRQW

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Mobile Suit Gundam" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 13 września 2018, 15:15   NamiaryNieznane
Gratuluję :/
poniedziałek, 10 września 2018, 0:22   Aviosv6
Jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym o rozważenie poprzedniego komentarza z tym linkiem https:imgur.com/a/MNKLDcF ponieważ zuploadowałem złą wersję pliku
niedziela, 9 września 2018, 23:55   FriendlyCroc
Athena to gundam, rekompensujący braki w pancerzu ogromną mobilnością. Jednak jakby, jakimś cudem, komuś udało się ją namierzyć, zawsze pozostaje umieszczony, w stanie spoczynku, na jej przedramieniu dron, potrafiący odczepić się od właścicielki i w mgnieniu oka, w dowolnym punkcie nieopodal niej, wygenerować tarczę energetyczną, zdolną do zablokowania większości fizycznych ataków. Jej główną bronią jest dająca spory zasięg włócznia, która z łatwością przebija wrogów. https:imgur.com/gallery/itupdSU
niedziela, 9 września 2018, 23:54   Aviosv6
https:imgur.com/PEUBDwU
Gundam model B40 pilotowany przez Aviosa - fana anime i gier video, który przed walka wygłasza półgodzinna mowe o wartości przyjaźni i pogoni za marzeniami, dodatkowo wyswietla hologram z dramatyczna retrospekcja traumatycznych wydarzeń z przeszłosci, napisy w opcji. Specyfikacja nieznana, ale Walczy z Kazdym kogo spotka, a kiedy przegra przybija żółwik i teleportuje się w inna część galaktyki. Na wyposażeniu uchwyt na kubek.
niedziela, 9 września 2018, 23:14   looran
CZRT 06 to, jak sama nazwa wskazuje, szósta już wersja Gundam znad Wisły. Początkowe modele nosiły nazwę Husar, gdyż wzorowane były na pancerzach tych historycznych jednostek wojskowych. CZRT dzieli z nimi tą cechę, z tą różnica, że nie posiada charakterystycznych skrzydeł. Tak, pozbawiony anielskiego atrybutu stał się Czartem. Podobnie jak cała rodzina nadwiślańskich mecha, również CZRT 06 został wyposażony w system MYRON pozwalający na miotanie złotymi dyskami.
https:imgur.com/a/ciSU47c
niedziela, 9 września 2018, 23:13   konrad1425
https:imgur.com/10gYWOC
Charakterystyczna nazwa tego modelu: "MIŚ" nie jest związana jedynie z akronimem od jego nazwy:
Miejskiego Infiltratora średniego. Ale ze sposobem walki, który polega na ukrywaniu się w terenach miejskich, skoku na przemieszczającego się robota od tyłu i "tulenie" go metodą na misia ośmioma nogami.
Żądło maszyny wyposażone jest w pociski burzące i chemiczną broń żrącą. Maszyna jest napędzana reaktorem atomowym. Dlatego jej niszczenie w terenach miejskich jest dodatkowo utrudnione.
niedziela, 9 września 2018, 23:05   BlackElf
WARWOLF to gundam bojowy o niesamowitej prędkości. Jego pancerz jest czarny i lekki, przystosowany do zwiększenia prędkości do maksimum. Posiada odrzutowe rakiety w łapach. Jego główną bronią jest Cauda, czyli ogon, który składa się rozkłada w szereg ostrzy. Doskakuje do wroga i przecina ważne punkty i równie szybko odskakuje. Potrafi także wytwarzać falę dźwiękowa, którą może zasygnalizować swoje położenie i zagrzać do walki inne Gundamy.
https:zapodaj.net/792b413d50e77.png.html
niedziela, 9 września 2018, 23:01   Sefnir
https:imgur.com/7PWBueF
Mobile Ball jest kwintesencją myśli technicznej, a raczej jej braku, pewnego nie do końca bogatego kraju, nieustannie wojującego ze swoim sąsiadem. Aby zapewnić zwycięstwo Głównodowodzący armii zdecydował o wyremontowaniu i użyciu starego RB-79 Ball wyposażonego w 120mm działo. Aby nadać mu mobilność użyto nóg od Geara Dogi. Za słaby reaktor nie pozwalał na osiąganie dużych prędkości, przy strzelaniu trzeba było używać dysz by MS się nie wywrócił, ale pomimo tego wzbudzał strach.
niedziela, 9 września 2018, 22:36   Ketjov
https:imgur.com/ZMUSqLs
ZX-0091 "Spectre" to Gundam zaprojektowany z myślą o niszczeniu innych Gundamów. Jest wyposażony w specjalny miecz Vorpal zdolny do cięcia niemalże każdego metalu znanego ludziom. Jest w stanie osiagnąć znaczną szybkość podczas lotu. Liczne czujniki pozwalają wykryć nawet najlepiej zakamuflowane jednostki.
niedziela, 9 września 2018, 22:18   NamiaryNieznane
https:imgur.com/gallery/FlH9cDg
Gundam R2E0X05 PRIME. Machina ta została utworzona przez nieznanych szabrowników z szczątków znalezionych na polach bitew. Głównym celem twórców było wyposażenie go w gruby opływowy pancerz oraz silne nogi. Prawdopodobnie model ten służył do walk arenowych ku uciesze cywilów. Jedyne poboczne uzbrojenie jakie znalezione to railgun na jego ramieniu który można było również wykorzystać jako miecz. Jego atutem jest posadanie potężnych silników obracających ramionami.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Wygraj superszybką kartę Wi-Fi Archer TX3000E firmy TP-Link

News
poniedziałek, 21 września 2020

wygraj-superszybka-karte-wi-fi-archer-tx3000e-firmy-tp-link Jeśli ktoś potrzebuje bardzo sprawnego Wi-Fi, a do tego Bluetootha, to ma okazję zdobyć w naszym konkursie odpowiednie urządzenie. Do wygrania są trzy karty Archer TX3000E.

Komentarzy:
50

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Już drugi tydzień z rzędu mam do czynienia z żabami, a przede mną jeszcze Frog Fractions!

Komentarzy:
4

Karty dźwiękowe Creative’a dzielą się na trzy linie. Te oznaczone literą X mają dość uniwersalny charakter i nadają się do różnych zastosowań, również do gier, czego najlepszym przykładem jest model X3.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« wrzesień 2020
PWŚCPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930