Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

GreedFall: Nowa gra twórców Technomancera na fragmentach rozgrywki [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 11:29 News

Można spojrzeć między innymi na walkę oraz drzewko rozwoju bohatera.

Jak już wspominaliśmy, akcja GreedFall toczy się w przesyconej magią wersji XVII wieku. Ludzkość zmaga się ze śmiercionośną zarazą, która zmusiła ocaleńców do ucieczki na tajemniczą wyspę. Jej dotychczasowi mieszkańcy nie są jednak zadowoleni z przybycia intruzów i będą z całych sił walczyć o swoje ziemie i tradycje.

Będziemy mieli możliwość wyboru płci bohatera, a także stronnictwa, z którym połączy siły. W boju wesprą nas rozmaici towarzysze, a dyplomacja i reputacja pośród różnych ugrupowań ma mieć szczególne znaczenie. Nie grożą nam za to podobno zapychacze w postaci zadań rodem z MMO. Na pierwszy rzut oka system rozwoju postaci wydaje się przypominać ten, który zaprezentowano w poprzednim dziele studia – Technomancerze. Podobnie zresztą jak walka:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 21 sierpnia 2018, 22:21   goliat
Wygląda bardzo dobrze, jako produkt o nie najwyższym budżecie, przyzwoita oprawa graficzna, duże możliwości ulepszania postaci, rozwiązanie danego problemu na kilka sposobów, walka i zakres ruchów wygląda biednie w porównaniu do dużych produkcji, ale tak jest zainteresowany tym tytułem.
poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 19:56   korinogaro
Lol, dostajecie przyzwoite gry za połowę ceny AAA a krytykujecie jak by pająki chciały od was 60$.
poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:09   ja0lek
Pierwszy raz słyszę o tej grze, ale wygląda bardzo fajnie. A pomysł na historię jest świetny. Ciekaw jestem tylko jak im wyjdzie stworzenie tej gry.
poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:38   Nezi23
@Toyminator z takim tempem progresu dostaniemy najlepszą gre świata za jakieś 40 lat
poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 14:16   Rickerto
Faktycznie to studio jest specyficzne, bo mechanikami i gameplayem jest naprawdę w średniej lidze ze swoimi korytarzowymi, ale zrobionymi bez polotu lokacjami, drewnianymi interakcjami i umowną walką. Jednak ich światy i fabułki mają potencjał, pewne "to coś", które skrzy się tuż pod powierzchnią. Np. w Mars War Logs sztuczka z false protagonist albo zabiegi z narracją w Bound by Flame (całość okazuje się opowieścią z zamierzchłych czasów).
poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 13:52   toyminator
Ciekawe kiedy studio zrobi naprawdę świetną grę. Bo to się zapowiada kolejny średniak, ale myślę że lepszy i ciekawszy od poprzedniej gry,.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z