Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampyr: Fox 21 Televison Studios nabyło prawa do serialu

DavyStrange sobota, 18 sierpnia 2018, 12:29 News

Projektem ma się podobno zająć reżyser filmu „Terminator: Ocalenie”.

Vampyr – historia dotkniętego wampiryzmem lekarza z nękanego przez hiszpankę Londynu roku 1918 – zadebiutował w czerwcu i zebrał głównie przychylne, choć niekoniecznie zachwycające noty. Nie zniechęciło to jednak włodarzy Fox 21 Televison Studios (dział 20th Century Fox Television), którzy kupili właśnie prawa do stworzenia serialu telewizyjnego osadzonego w świecie gry. W produkcji Fox 21 wspomogą Wonderland Sound and Vision (firma odpowiedzialna za seriale „Supernatural” i „Zabójcza broń”) oraz DJ2 Entertainment (współproducent powstającego serialu na licencji Life Is Strange). Serwis Deadline donosi, że z projektem łączony jest McG („Terminator: Ocalenie”), który miałby zająć się reżyserią i pełnić rolę producenta wykonawczego. Nic więcej na razie nie wiadomo. Należy też pamiętać o tym, że zakup praw nie daje pewności, iż serial rzeczywiście powstanie.

Tak zakup praw do adaptacji telewizyjnej skomentował Oskar Guilbert, prezes studia Dontnod, które stworzyło grę:

Uważamy, że Vampyr to świetny materiał na serial. To nowa i ekscytująca okazja dla fanów – także tych niewtajemniczonych – by wkroczyli i zaangażowali się w głęboką historię gry. Nie możemy się doczekać, aż utalentowany zespół z Fox 21 przeniesie to mroczne, klimatyczne uniwersum na ekrany telewizorów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 1:40   PanZdzisiek
Jeśli tylko oddadzą ten klimat "beznadziei postapo zrażonego" Londynu z czasów zbliżonych do czasów Sherlocka Holmes-a, to chętnie rzucę okiem na serial. W grę zagrałem przez kilka godzin u kolegi i czekam aż spadną ceny gry do mniej niż 50 zł (chyba trochę poczekam, bo na razie to ok. 150 trzeba się wypruć, ale mi się nie spieszy ;P), żeby ją kupić. Może to nie "Maskarada: Bloodlines", ale też przyjemnie "tragiczna", klimatyczna "wampirówka" moim zdaniem - po tych paru h grania u kolegi... :_
sobota, 18 sierpnia 2018, 16:45   ThirdMan
Fabuła była najmocniejszą stroną Vampyra, więc serial na jego podstawie może być interesujący. Trzymam kciuki, żeby rzeczywiście powstał.
sobota, 18 sierpnia 2018, 13:31   Rickerto
I see what you did here, Dontnod.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Vampyr: Zwiastun z datą premiery na Nintendo Switch [WIDEO]

News
piątek, 6 września 2019

vampyr-zwiastun-z-data-premiery-na-nintendo-switch-wideo Jeszcze tej jesieni zatopimy kły w szyi niewinnych ofiar również w poczekalni do lekarza.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z