Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Odyssey: Twórcy opowiadają o walce i rozwoju postaci [WIDEO]

Cursian sobota, 11 sierpnia 2018, 20:33 News

Weterani Origins wiedzą, czego mniej więcej się spodziewać.

Machina promocyjna najnowszej części Assassin’s Creed zaczyna wyraźnie nabierać tempa przed zapowiedzianą na 5 października premierą. Po tym jak mogliśmy przyjrzeć się wirtualnemu Hipokratesowi oraz przekonać się, jakie wybory staną przed Alexiosem bądź Kassandrą, Ubisoft postanowił opowiedzieć nieco więcej o walce i rozwoju postaci. U podstaw będzie leżał opary na hitboksach system znany z Origins. Do wyboru otrzymamy ponad 30 zróżnicowanych umiejętności, które z czasem będzie można ulepszać. Z grubsza można je podzielić na te związane z walką w zwarciu, łucznictwem i skrytobójstwem. Używanie podstawowych ciosów nabija pasek adrenaliny, dzięki któremu można odpalać zdolności specjalne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 sierpnia 2018, 0:21   McGrave
Good :)
sobota, 11 sierpnia 2018, 23:37   Nezi23
Meh

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Assassin’s Creed Odyssey: Kilkanaście minut rozgrywki z Dziedzictwa pierwszego ostrza [WIDEO]

News
poniedziałek, 3 grudnia 2018

assassins-creed-odyssey-kilkanascie-minut-rozgrywki-z-dziedzictwa-pierwszego-ostrza-wideo Fabularne DLC pozwoli poznać człowieka, który rozpoczął modę na charakterystyczną broń asasynów.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z