Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Odyssey: Twórcy opowiadają o walce i rozwoju postaci [WIDEO]

Cursian sobota, 11 sierpnia 2018, 20:33 News

Weterani Origins wiedzą, czego mniej więcej się spodziewać.

Machina promocyjna najnowszej części Assassin’s Creed zaczyna wyraźnie nabierać tempa przed zapowiedzianą na 5 października premierą. Po tym jak mogliśmy przyjrzeć się wirtualnemu Hipokratesowi oraz przekonać się, jakie wybory staną przed Alexiosem bądź Kassandrą, Ubisoft postanowił opowiedzieć nieco więcej o walce i rozwoju postaci. U podstaw będzie leżał opary na hitboksach system znany z Origins. Do wyboru otrzymamy ponad 30 zróżnicowanych umiejętności, które z czasem będzie można ulepszać. Z grubsza można je podzielić na te związane z walką w zwarciu, łucznictwem i skrytobójstwem. Używanie podstawowych ciosów nabija pasek adrenaliny, dzięki któremu można odpalać zdolności specjalne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 sierpnia 2018, 0:21   McGrave
Good :)
sobota, 11 sierpnia 2018, 23:37   Nezi23
Meh

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Assassin’s Creed III Remastered: Nowe informacje

News
środa, 10 października 2018

assassins-creed-iii-remastered-nowe-informacje Odświeżona wersja gry pojawi się w ramach przepustki sezonowej do Assassin’s Creed Odyssey.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z