Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Odyssey: Twórcy opowiadają o walce i rozwoju postaci [WIDEO]

Cursian sobota, 11 sierpnia 2018, 20:33 News

Weterani Origins wiedzą, czego mniej więcej się spodziewać.

Machina promocyjna najnowszej części Assassin’s Creed zaczyna wyraźnie nabierać tempa przed zapowiedzianą na 5 października premierą. Po tym jak mogliśmy przyjrzeć się wirtualnemu Hipokratesowi oraz przekonać się, jakie wybory staną przed Alexiosem bądź Kassandrą, Ubisoft postanowił opowiedzieć nieco więcej o walce i rozwoju postaci. U podstaw będzie leżał opary na hitboksach system znany z Origins. Do wyboru otrzymamy ponad 30 zróżnicowanych umiejętności, które z czasem będzie można ulepszać. Z grubsza można je podzielić na te związane z walką w zwarciu, łucznictwem i skrytobójstwem. Używanie podstawowych ciosów nabija pasek adrenaliny, dzięki któremu można odpalać zdolności specjalne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 sierpnia 2018, 0:21   McGrave
Good :)
sobota, 11 sierpnia 2018, 23:37   Nezi23
Meh

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z