Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Odyssey: Twórcy opowiadają o walce i rozwoju postaci [WIDEO]

Cursian sobota, 11 sierpnia 2018, 20:33 News

Weterani Origins wiedzą, czego mniej więcej się spodziewać.

Machina promocyjna najnowszej części Assassin’s Creed zaczyna wyraźnie nabierać tempa przed zapowiedzianą na 5 października premierą. Po tym jak mogliśmy przyjrzeć się wirtualnemu Hipokratesowi oraz przekonać się, jakie wybory staną przed Alexiosem bądź Kassandrą, Ubisoft postanowił opowiedzieć nieco więcej o walce i rozwoju postaci. U podstaw będzie leżał opary na hitboksach system znany z Origins. Do wyboru otrzymamy ponad 30 zróżnicowanych umiejętności, które z czasem będzie można ulepszać. Z grubsza można je podzielić na te związane z walką w zwarciu, łucznictwem i skrytobójstwem. Używanie podstawowych ciosów nabija pasek adrenaliny, dzięki któremu można odpalać zdolności specjalne.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 12 sierpnia 2018, 0:21   McGrave
Good :)
sobota, 11 sierpnia 2018, 23:37   Nezi23
Meh

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Za nami premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft – Battle for Azeroth. Przyjrzyjmy się kilku najważniejszym osobistościom w uniwersum Blizzarda.

Komentarzy:
6

Pierwszy testowany przez nas notebook z wydajnym mobilnym procesorem Intela najnowszej, ósmej generacji bez problemu zastąpi wielkiego gamingowego desktopa.

Komentarzy:
5

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z