Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Cuphead wciąż niebywale popularny

Cursian piątek, 10 sierpnia 2018, 20:46 News

Autorzy ponownie chwalą się wynikami sprzedaży.

W zeszłym roku niepozorny Cuphead zadziwił świat, sprzedając się w dwóch milionach kopii, pomimo dość niszowej zdawałoby się natury. Czas pokazał, że to jeszcze nie wszystko, na co stać dzieło studia MDHR. Szczęśliwi autorzy poinformowali, że tytuł znalazł już łącznie ponad 3 miliony domów. Z tej okazji zdecydowali się na 20% obniżki na Steamie i w sklepie Microsoftu.

Wielbiciele filiżankogłowego wiedzą już zapewne, że w przyszłym roku będą mogli wybrać się na nową wyprawę. Wszystko za sprawą DLC pod tytułem The Delicious Last Course.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 11 sierpnia 2018, 21:02   2real4game
Bo to dobra gra jest [głosem Bogusia]
piątek, 10 sierpnia 2018, 23:43   sabaru
Widać gracze szukają czegoś nowego do ogrania. Większość gier wychodzących w ostatnich latach to odgrzewane kotlety. Rzadko kiedy trafi się coś nowego i innowacyjnego.
piątek, 10 sierpnia 2018, 23:05   cali
Twórcy tworzyli grę inaczej niż inni, gra wyróżnia się na tle innych i czerpie inspirację z klasycznych animacji których już się tak nie robi. Gra na premierę działa bezbłędnie i jest skończona w całości bez dlc a te dopiero za jakiś czas się pojawi. Oryginalny pomysł na co niewiele twórców się decyduje a wydawcy tym bardziej nie zatwierdzają. Jak na zapaleńców sukces murowany jak nie zawalą przy produkcji.
piątek, 10 sierpnia 2018, 21:05   Nezi23
@SqUeZy Ja bym powiedział raczej że to dość oczywiste że coś aż tak wyróżniającego się od innych gier sprzedaje się tak dobrze
piątek, 10 sierpnia 2018, 20:55   SqUeZy
Niesamowite że tak nietypowa produkcja się sprzedała tak dobrze

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Cuphead: Zapowiedziano drugie danie [WIDEO]

News
niedziela, 10 czerwca 2018

cuphead-zapowiedziano-drugie-danie-wideo Przy dodatku stłuczemy sporo nowej porcelany.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Za nami premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft – Battle for Azeroth. Przyjrzyjmy się kilku najważniejszym osobistościom w uniwersum Blizzarda.

Komentarzy:
6

Pierwszy testowany przez nas notebook z wydajnym mobilnym procesorem Intela najnowszej, ósmej generacji bez problemu zastąpi wielkiego gamingowego desktopa.

Komentarzy:
5

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z