Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation: 525 milionów sprzedanych konsol

DavyStrange piątek, 10 sierpnia 2018, 13:41 News

Sony świętuje to osiągnięcie specjalną wersją PS4 Pro.

Sony wydało oświadczenie, w którym pochwaliło się wynikami sprzedaży wszystkich wyprodukowanych do tej pory konsol marki PlayStation. Liczba jest imponująca, ponieważ w ciągu niecałych 24 lat (a więc od debiutu pierwszego Pleja w grudniu 1994 roku) rozeszło się aż 525,3 mln sztuk! Nie sprecyzowano niestety, jak sprzedawały się poszczególne konsole, z wyjątkiem PS4 – do 22 lipca jej sprzedaż przekroczyła 81,2 miliona egzemplarzy. Według nieoficjalnych danych liderem jest PS2, która znalazła ponad 157 milionów właścicieli.

Z tej okazji 24 sierpnia w sklepach pojawi się półprzezroczyste, ciemnoniebieskie PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition z dyskiem twardym o pojemności 2 TB. Powstanie jedynie 50 tysięcy sztuk, a przyjemność posiadania jednej z nich kosztować będzie 499 euro.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Sony, PlayStation 4, PlayStation, PlayStation Vita, PlayStation 3, PlayStation 4 Pro,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 10 sierpnia 2018, 22:47   cali
Najlepsze wersje moderskie to z przeźroczystą obudową robione przez fanów.
piątek, 10 sierpnia 2018, 22:45   cali
Najlepsze wersje konsol stacjonarnych to w czerwieni nie ma podobnych w sprzedaży. Edycje Xbox 360 do gier Gears of War czy Resident Evil były wyjątkowe. Xbox One do Star Wars z innymi dźwiękami i paroma znakami na białej konsoli był standardowy.
piątek, 10 sierpnia 2018, 15:20   Aramis
Bardzo ładna!

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

PlayStation Classic: Znaleziono ukryte menu emulatora [WIDEO]

News
środa, 5 grudnia 2018

playstation-classic-znaleziono-ukryte-menu-emulatora-wideo By się do niego dostać, wystarczy odpowiednia klawiatura podłączona przez USB. 

Komentarzy:
12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z