Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayStation: 525 milionów sprzedanych konsol

DavyStrange piątek, 10 sierpnia 2018, 13:41 News

Sony świętuje to osiągnięcie specjalną wersją PS4 Pro.

Sony wydało oświadczenie, w którym pochwaliło się wynikami sprzedaży wszystkich wyprodukowanych do tej pory konsol marki PlayStation. Liczba jest imponująca, ponieważ w ciągu niecałych 24 lat (a więc od debiutu pierwszego Pleja w grudniu 1994 roku) rozeszło się aż 525,3 mln sztuk! Nie sprecyzowano niestety, jak sprzedawały się poszczególne konsole, z wyjątkiem PS4 – do 22 lipca jej sprzedaż przekroczyła 81,2 miliona egzemplarzy. Według nieoficjalnych danych liderem jest PS2, która znalazła ponad 157 milionów właścicieli.

Z tej okazji 24 sierpnia w sklepach pojawi się półprzezroczyste, ciemnoniebieskie PlayStation 4 Pro 500 Million Limited Edition z dyskiem twardym o pojemności 2 TB. Powstanie jedynie 50 tysięcy sztuk, a przyjemność posiadania jednej z nich kosztować będzie 499 euro.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Sony, PlayStation 4, PlayStation, PlayStation Vita, PlayStation 3, PlayStation 4 Pro,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 10 sierpnia 2018, 22:47   cali
Najlepsze wersje moderskie to z przeźroczystą obudową robione przez fanów.
piątek, 10 sierpnia 2018, 22:45   cali
Najlepsze wersje konsol stacjonarnych to w czerwieni nie ma podobnych w sprzedaży. Edycje Xbox 360 do gier Gears of War czy Resident Evil były wyjątkowe. Xbox One do Star Wars z innymi dźwiękami i paroma znakami na białej konsoli był standardowy.
piątek, 10 sierpnia 2018, 15:20   Aramis
Bardzo ładna!

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z