Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rainbow Six Siege: Operacja Grim Sky wprowadzi dwóch nowych operatorów

DavyStrange środa, 8 sierpnia 2018, 8:01 News

Jedna z map doczeka się też kompleksowego przebudowania.

Pierwszą nową postacią ma być Obrońca z Wielkiej Brytanii, policyjna specjalistka od kontroli tłumu. Drugą – słynący ze swojej chirurgicznej precyzji Atakujący z USA, który ma za sobą piekielnie trudną misję w Kabulu. Na razie nic więcej o nich nie wiadomo, ale i tak najciekawszę informacją jest ta o pierwszej w historii gry kompletnej przeróbce jednej z map. Mowa o Hereford Base, która jeszcze w becie służyła jako tutorial i plac treningowy dla nowych graczy. Skąpana w deszczu lokacja ma zostać przebudowana w taki sposób, by dało się na niej rozgrywać mecze w trybie sieciowym.

Poza tym, by tradycji stało się zadość, nowa operacja to także parę drobnych usprawnień w rozgrywce. W tym przypadku dotyczą one przede wszystkim problemu z niedopasowaniem celowników zamontowanych na broniach i dynamicznego skalowania rozdzielczości na konsolach. Wszystkich szczegółów o Grim Sky dowiemy się 17 sierpnia, kiedy to rozpocznie się turniej Six Major Paris.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 9 sierpnia 2018, 14:17   michnaj
Przepraszam bardzo ale - co? Skąpana w deszczu? By dało się na niej grać mecze w trybie sieciowym? Czy autor wie o czym pisze?
środa, 8 sierpnia 2018, 21:34   andraso
@BigBoss88 nie wiem w jaką grę ty grasz ale to raczej nie rainbow six siege. haxów już nie ma, serwery zostały dawno temu naprawione a mnie nigdy nie wywaliło pomimo 600 h w samych w PvP ( to że masz słaby internet i komputer nie znaczy ,że to wina ubisoftu)
środa, 8 sierpnia 2018, 21:16   tytanion
Serio ? Ktoś w to wierzył ? Ta seria była trupem od momentu kiedy red storm upadło a wszystkim zajęło się ubi$hit
środa, 8 sierpnia 2018, 18:46   lAtarenl
Przestałem grać, kiedy doszło do mnie że to po prostu taktyczny hero shooter, a nie Rainbow Six. Nie twierdzę, że to coś złego ale nie tego oczekiwałem po serii, którą cechował semi-realizm.
środa, 8 sierpnia 2018, 12:54   Matiozo92
@BigBoss88 Mam już w to przegrane z 500h i nie spotkałem ani jednego haxa, czy to na rankedach (które w sumie gram bardzo rzadko), czy to na casualach, z serwera wywaliło mnie może tylko raz, a bugi - cóż, każda gra je ma, ale ja nie spotkałem żadnego rażącego. Nie mówię że to co mówisz nie istnieje, ale po prostu może co niektórzy mają szczęście i nie trafiają na takie sytuacje.
@Dziad Z bazą Hereford jest ten problem, że nie ma alternatywnej drogi poza jedną klatką schodową, którą łatwo idzie kontrolować.
środa, 8 sierpnia 2018, 11:31   Dziad
Niby Baza Hereford ma kilka miejsc, z których można zabić spawnujących się wrogów, taka przebudowa może być, jednak niech nie zmieniają ułożenia pokoi, uwielbiam bazę taką jaką jest. Co do operatorów to się nie wypowiem, jednak napomknę, że tęsknię za czasem, kiedy była ich mała garstka i nie byli przekombinowani.
środa, 8 sierpnia 2018, 11:11   BigBoss88
Gra ma kupę haxów, tony bugow, a serwery są gorsze niż w grach 20 lat temu. Wywala z co 2 meczu. Coraz więcej ludzi odchodzi w tym ja i moja ekipa.
środa, 8 sierpnia 2018, 9:17   NotSaltyMan
Teraz pasuje jeszcze zagrać ostatniego mecza na oryginalnej mapie. Ahhh ta nostalgia...
Co do operatorów moim zdaniem powinni dodawać z nowych krajów by zachęcić nowych graczy do kupna gry ( wg mnie to dobra reklama).

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z