Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWorld of Tanks: Nadjeżdżają polskie czołgi [WIDEO] [GALERIA]

DavyStrange piątek, 3 sierpnia 2018, 11:31 News
pc

Oprócz nowego drzewka technologicznego w grze pojawi się też polska mapa.

Polscy czołgiści mogą zacierać ręce – 29 sierpnia w World of Tanks wreszcie zagości dziesięć rodzimych maszyn. Darmowa aktualizacja przyniesie też inną atrakcję, a mianowicie mapę Studzianki, inspirowaną największą bitwą pancerną, jaka odbyła się na terenie Polski podczas drugiej wojny światowej. Została ona przedstawiona na zwiastunie zamieszczonym na dole newsa, zilustrowanym muzyką zespołu Żywiołak. Co więcej, wszyscy Polacy otrzymają 3 dni konta premium, a ci, którzy rozstali się z WoT-em na dłużej, mogą liczyć na aż 15 dni usługi – pod warunkiem, że będą logować się codziennie.

Niecierpliwi mogą przetestować nowe maszyny już dziś za pośrednictwem publicznego serwera testowego (więcej informacji znajdziecie TUTAJ). Tak natomiast prezentuje się lista polskich czołgów:

Czołgi lekkie

  • 4TP
  • 7TP
  • 10TP
  • 14TP

Czołgi średnie

  • 25 TP KSUST II
  • 40TP
  • 45TP

Czołgi ciężkie

  • 53TP Markowskiego
  • 50TP Tyszkiewicza
  • 60TP Lewandowskiego

NA NASTĘPNEJ STRONIE: GALERIA PREZENTUJĄCA KILKA NOWYCH CZOŁGÓW I MAPĘ STUDZIANKI

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 5 sierpnia 2018, 13:59   EastClintwood
Bardzo lubiłem WoT ale dla mnie skończył się wraz z zalewem potężnych i zwinnych medów. Gra ciężkimi czołgami straciła na znaczeniu, jeszcze bardziej dostało się im przy wprowadzeniu premium ammo za kredyty bo teraz byle gówno może dziurawić czołg ciężki którego jedynym atutem miał być pancerz - o sile ognia zwykle nie ma co mówić bo czas ładowania jest śmieszny. Wszystkie te zmiany miały pewnie nadać grze dynamizmu, jednak prawie całkowicie zabiły iddę tego czym był WoT na początku.
sobota, 4 sierpnia 2018, 23:48   KarczekWieprzowy
@Mathius *khy khy* https:www.youtube.com/watch?v=9vJEd-gzMqo
sobota, 4 sierpnia 2018, 23:25   KarczekWieprzowy
@Mathius Sołłłłłłł... mówisz że dostanie AP bułki za 1k-1,5k od kogoś kto fapie na drugim końcu mapy jest lepsze od ogłuszenia i 300 dmg?
@DarZ "Nobo nie umiesz grać przecifko artom, bo po proztu nie umież, pacz ja ostatnio byłem na prochorofce w KaWu-1 i co? i lef zaczou do mnie nawalac a ja go szczelilem i co? i go rozwalilem bo taki jestem pro a ty nie bo nie umiesz xddxdxdx"
sobota, 4 sierpnia 2018, 19:08   Mathius
@DarZ To powiem Ci tak, aktualnie arty są jeszcze bardziej upierdliwe niż były. Jak gram jakimś wolnym heavy, modlę się tylko o to aby w przeciwnej drużynie nie było więcej niż 1 arty. Przeważnie są 2-3.
sobota, 4 sierpnia 2018, 15:17   DarZ
Zaraz odezwie się jakiś znaffca, że nie umiem grać przeciwko arcie, ale w ferworze walki to jest po prostu awykonalne, by unikać takiego ostrzału.
I jeszcze dochodzi niedawny wysyp LeFH (o którym wspomniał @KarczekWieprzowy), który przeładowuje szybciej niż moja załoga naprawia gąsienice... I tak sobie będę stał, aż on mnie rozklika.
Gdyby nie było art w grze, jakoś niespecjalnie by to graczy zabolało. Chyba wręcz przeciwnie. No i przydałoby się znerfić golda.
Bitwy PANCERNE w końcu nabrałyby sensu...
sobota, 4 sierpnia 2018, 15:11   DarZ
@Mathius Właśnie przeciwko. Z własnego doświadczenia wiem, że samemu grając artylerią tak się tego nie czuje (sam mam IX tierowy FV 3805, rozwijałem tę linię praktycznie tylko dla misji w kampanii), ale jak tu grać czołgami ciężkimi (zwłaszcza tymi BARDZO ciężkimi), gdy co bitwę co najmniej jedna arta potrafi się do takiego celu przyczepić na resztę czasu, bo jesteś łatwym celem... Już i tak długie przeładowanie sięgające 20s przedłuża się przez to o połowę, a manewrowości takiego pojazdu nie wspomnę...
sobota, 4 sierpnia 2018, 14:45   sadpanda
Rzuciłbym WoTa, ale szkoda mi czasu zainwestowanego. No i AB w WT jest do kitu, a nie zawsze chce mi się grać RB.
sobota, 4 sierpnia 2018, 14:43   sadpanda
Przekleństwem WoTa jest match making. Jakby był ogarnięty, to zmniejszyłoby spam goldem. Ale to jest łatwa kasa, więc WG nie kiwnie palcem, co najwyżej w drugą stronę, tak jak z systemem 3-5-7. Naprawić WoTa możnaby zmniejszając rozpiętość na -1/+1 tier albo przerabiając całkowicie ekonomię i mechanikę wszystkich rodzajów amunicji.
sobota, 4 sierpnia 2018, 10:34   KarczekWieprzowy
...uczciwy gracz który nie spamuje goldem i nie gra OP premkami jest poszkodowany
sobota, 4 sierpnia 2018, 10:33   JustARandomNickname
Znowu widzę, że realizm wziął górę XD

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

CD-Action 01/2019: Kody do World of Tanks o wartości ok. 70 zł

News
środa, 12 grudnia 2018

cd-action-012019-kody-do-world-of-tanks-o-wartosci-ok70zl Drugim dodatkiem w nadchodzącym CD-Action są kody do Czołgów – zaproszeniowy oraz bonusowy.

Komentarzy:
39

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Mathias Karlson o tym, dlaczego premiera jego gry to moment, dla którego wszechświat został stworzony, o uczeniu się od konkurencji i o tym, że Ubisoft nie musi być polityczny.

Komentarzy:
7

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z