Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Darksiders III: Jak furia ruszy ognistą łepetyną? [WIDEO]

CormaC środa, 1 sierpnia 2018, 13:49 News

Wersja optymistyczna: „Hurra, bomby!”. Wersja pesymistyczna: „Znowu te bomby?!”.

Najnowszy z serii filmików przybliżających poszczególne składowe Darksiders III skupia się na nieodłącznym elemencie serii – zagadkach środowiskowych. W poniższym materiale – opatrzonym komentarzem Johna Pearla (szefa zespołu projektantów) oraz Richard Vorodiego (głównego projektanta etapów) – najwięcej czasu poświęcono charakterystycznym dla cyklu zabawom z bombami. Te ostatnie przybrały tym razem formę żuków, które posłużą nam (niekiedy po nakarmieniu „uzbrajającym” biedne stworzenia) do wypalania zarastających przejścia pajęczyn, na które z jakiegoś powodu nie wystarczy ani miotła, ani bicz Furii (ot, świetny przykład logiki gier wideo).

Cóż, oryginalności w tym za grosz. Również inne rodzaje zagadek pojawiające się w nagraniu każą wątpić w to, że nadchodzące dzieło studia Gunfire Games zapamiętamy za satysfakcjonujące, pomysłowe łamigłówki. Czy moje czarnowidztwo jest słuszne, okaże się 27 listopada, gdy gra trafi do sprzedaży (na PC, PS4 i XBO).

Pssst! Jeśli chcecie nadrobić poprzednie prezentacje Darksiders III, to:

  • TUTAJ znajdziecie nagranie, w którym Furia momentami macha dwuręcznym mieczem zamiast standardowego bicza i prezentuje bardziej zaawansowane ataki,
  • TUTAJ bohaterka pokazuje bossowi, kto tu rządzi,
  • TUTAJ rachuje kości kościotrupom,
  • a w TYM i TYM materiale Furia fruwa tu i tam, świat swój pokazując nam.
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 15:01   zadymek
Staaare, bardzo stare. Było już w "TUTAJ rachuje kości kościotrupom," tyle, że bez komentarza.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Red Dead Redemption II i Assassin’s Creed Odyssey udowadniają, że nie kończymy gier

News
czwartek, 31 stycznia 2019

red-dead-redemption-ii-i-assassins-creed-odyssey-udowadniaja-ze-nie-konczymy-gier Oto cała prawda o tym, jak wielu graczy dobrnęło do zakończenia hitów na PS4.

Komentarzy:
61

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Mathias Karlson o tym, dlaczego premiera jego gry to moment, dla którego wszechświat został stworzony, o uczeniu się od konkurencji i o tym, że Ubisoft nie musi być polityczny.

Komentarzy:
7

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z